Η λίστα ιστολογίων μου

9 Νοεμβρίου 2018

Με τον Αγωνα Αναγεννηση Σχηματαριου - Δαφνη Ερυθρων Ανοιγει η Αυλαια της 5ης Αγωνιστικης στη Β' Κατηγορια Βοιωτιας

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 5η Αγωνιστικη 
Με τον Αγωνα Αναγεννηση Σχηματαριου - Δαφνη Ερυθρων 
που θα διεξαχθει το Σαββατο 10 Νοεμβριου στις 15.00 μ.μ 
στο Γηπεδο Αρματος Ανοιγει η Αυλαια της 5ης Αγωνιστικης 
στο Πρωταθλημα Β' Κατηγοριας Βοιωτιας 2ος Ομιλος

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος 5η Αγωνιστικη
Σαββατο 10 Νοεμβριου
Γηπεδο Αρματος 15.00 μ.μ  Αναγεννηση Σχηματαριου - Δαφνη Ερυθρων

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος 5η Αγωνιστικη
Κυριακη 11 Νοεμβριου 
Γηπεδο Αγιου Θωμα  15.00 μ.μ  ΠΑΣ Οινοφυτων - Ηρακλης Ασωπιας
Γηπεδο Σκουρτων     15.00 μ.μ  ΑΕ Σκουρτων - Ελλοπιακος
Γηπεδο Λευκτρων     15.00 μ.μ  Επαμεινωνδας Λευκτρων - ΑΕΣ Ελεωνας
Γηπεδο Μουρικιου     15.00 μ.μ  Δοξα Μουρικιου - Ιωνικος Αστερας Θηβας
Γηπεδο Υπατου         15.00 μ.μ  Πελοπιδας Θηβας - ΑΟ Μελισσοχωριου

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος 
η Βαθμολογια σε 4 Αγωνες 
1. ΑΕ Σκουρτων                        12

2. Δαφνη Ερυθρων                   10
3. Ελλοπιακος                          10
4. Ηρακλης Ασωπιας                  9

5. Επαμεινωνδας Λευκτρων       8
6. ΑΟ Μελισσοχωριου                7
7. Πελοπιδας Θηβας                  5
8. ΑΕΣ Ελεωνας                         2 
9. Ιωνικος Αστερας Θηβας         1
10. ΠΑΣ Οινοφυτων                   1
11. Δοξα Μουρικιου                   1
12. Αναγεννηση Σχηματαριου    0


Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος 5η Αγωνιστικη
Κυριακη 11 Νοεμβριου 
Γηπεδο Δαυλειας              15.00 μ.μ  Πανδαυλειακος - Πηγασος Αγιας Αννας
Γηπεδο Θεσπιων              15.00 μ.μ  Α.Σ Λεονταριου - Νικη Λαφυστιου
Γηπεδο Αγιου Γεωργιου   15.00 μ.μ  Πανγεωργικος - ΑΟ Καστρο
Γηπεδο Βαγιων                15.00 μ.μ Παμβαγιακος - ΑΟ Ασκρης 
Γηπεδο Ελλοπιας             15.00 μ.μ  Α.Σ Χωστιων - Ελικωνας Δομβραινας
Γηπεδο Κυριακιου            15.00 μ.μ  ΠΑΟΚ Κυριακιου - Ρηξη Λιβαδειας

Β' Κατηγορια Βοιωτιας  1ος Ομιλος 
η Βαθμολογια σε 4 Αγωνες
1. Παμβαγιακος                 12

2. Πανδαυλειακος               8
3. Πανγεωργικος                7

4. Α.Σ Λεονταριου               7
5. Νικη Λαφυστιου              7
6. Ελικωνας Δομβραινας     7

7. ΑΟ Καστρο                     7 
8. ΠΑΟΚ Κυριακιου             6
9. ΑΟ Ασκρης                     4
10. Πηγασος Αγιας Αννας   3
11. Α.Σ Χωστιων                1
12. Ρηξη Λιβαδειας            0




Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Στη Θηβα ο ΑΟ Υπατου με Ερμιονιδα Στα Ασπρα Σπιτια ο Αμβρυσσεας Διστομου με Ασπροπυργο

Πολυ δυνατα παιχνιδια για τις Βοιωτικες ομαδες Γ' Εθνικης  Κυριακη 18 Νοεμβριου για την 8η Αγωνιστικη  με Κακοκαιρια και βροχες  ...