Η λίστα ιστολογίων μου

7 Ιανουαρίου 2018

Αρχιζουν τα Παιχνιδια Ενημερωση απο το ΘΗΒΑ SPOR NEWS

Γ' Εθνικη 4ος Ομιλος 14η Αγωνιστικη 
Κυριακη 7 Ιανουαριου
ΑΟ Σελλανων Καρδιτσας - ΑΟ Θηβα                                       0-0  Tελικο
Αμβρυσσεας Διστομου - Διγενης Νεοχωριου Τρικαλων      1-0  Tελικο
Ολυμπιακος Βολου - ΑΠΟΚ Βελουχι                                        2-0  Τελικο
Αχιλλεας Φαρσαλων - Οπουντιος Μαρτινου                          0-0  Τελικο
Ρηγας Φεραιος - Νικη Βολου                                                     0-1  Τελικο
Αστερας Ιτεας - Βολος ΝΠΣ                                                       0-1  Τελικο
Ρεπο ... Γ.Σ Αλμυρος 

Γ' Εθνικη Κατηγορια 4ος Ομιλος 
η Βαθμολογια σε 14 Αγωνες 
1. Βολος ΝΠΣ                          36
2. Αλμυρος Βολου                  25
4. Νικη Βολου                         24
5. Αμβρυσσεας Διστομου     23
3. Αστερας Ιτεας                    21
6. ΑΟ Σελλανων                     20
7. ΑΟ Θηβα                              19
8.Ολυμπιακος Βολου             19
9.Ρηγας Φεραιος                    13
10. Διγενης Νεοχωριου         11
11. Αχιλλεας Φαρσαλων        10
12. Οπουντιος Μαρτινου        8  
13. ΑΠΟΚ Βελουχι                   6

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος  11η Αγωνιστικη 
Κυριακη 7 Ιανουαριου 2018
ΑΟ Ασκρης - ΑΕ Ορχομενος                                   0-5 Τελικο
ΑΟ Καστρο - ΑΟ Παυλο                                          3-2  Tελικο
Πηγασος Αγιας Αννας - Πανγεωργικος               2-4 Τελικο
Ρηξη Λιβαδειας - Νικη Λαφυστιου                       2-2  Tελικο
ΑΟ Υψηλαντης - Ελικωνας Δομβραινας              2-0 Τελικο
Ρεπο ... ΠΑΟΚ Κυριακιου


Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
η Βαθμολογια σε 10 Αγωνες
1. ΑΕ Ορχομενου                     27
2. ΑΟ Υψηλαντης                    24
3. ΠΑΟΚ Κυριακιου               21
4. Ελικωνας Δομβραινας       18
5. Πηγασος Αγιας Αννας       12
6. Νικη Λαφυστιου                 10
7. ΑΟ Καστρο                           10
8. Πανγεωργικος                     13
9. Ρηξη Λιβαδειας                   10
10. ΑΟ Παυλο                            3
11. ΑΟ Ασκρης                           0

Κυριακη 7 Ιανουαριου 2018
Iωνικος Αστερας Θηβας - Α.Σ Λεονταριου                       2-6 Τελικο
Α.Σ Χωστιων - Δοξα Μουρικιου                                          0-1 Τελικο
ΠΑΣ Οινοφυτων - ΑΕΣ Ελεωνας                                        0-1 Tελικο
Επαμεινωνδας Λευκτρων - Κεραυνος Αγιου Θωμα        1-2 Tελικο
ΑΟ Θεσπιακος - Πελοπιδας Θηβας                                    2-1 Τελικο
ΑΟ Πλαταιων - Ελλοπιακος                                                 1-2  Τελικο 


Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
η Βαθμολογια σε 10 Αγωνες 
1. ΑΟ Πλαταιες                         25*
2. ΑΟ Θεσπιακος                      24
3. Κεραυνος Αγιου Θωμα       23
4. Επαμεινωνδας Λευκτρων  21
5. Α.Σ Λεονταριου                    20
6. Ελλοπιακος                           19 *
7. ΑΕΣ Ελεωνας                        13
8. Ιωνικος Αστερας Θηβας      7
9. Πελοπιδας Θηβας                 7
10. ΠΑΣ Οινοφυτων                  6
11. Α.Σ Χωστιων                         6
12. Δοξα Μουρικιου                  4


Α' Κατηγορια Βοιωτιας 
Αποτελεσματα 14ης Αγωνιστικης
ΑΟ Υπατου - Ηρακλης Ασωπιας                                                    6-0 
Δαφνη Ερυθρων - ΑΕ Δηλεσιου                                                    0-0 
ΠΑΟΚ Κοκκινου - Παμβαγιακος                                                   1-1 
Πανδαυλειακος - Παρνασσος Αραχωβας                                    1-2 
Κυπαρισσος Αντικυρας - Παναλιαρτος                                        2-1 
Ολυμπιαδα Οινοφυτων - ΑΟ Μαυρομματιου                              3-1 
Αρματηλατης - Απολλων Ακραιφνιου                                           3-0 
Κιθαιρωνας Καπαρελλιου - Ενωση Ασπρα Σπιτια Αντικυρα   3-0 

Α' Κατηγορια Βοιωτιας 
η Βαθμολογια σε 14 Αγωνες 
1. ΑΟ Υπατου                                          40
2. Κιθαιρωνας Καπαρελλιου               38
3. Ολυμπιάδα Οινοφυτων                    29
4. Παρνασσος Αραχωβας                    28
5. Απολλων Ακραιφνιου                       23
6. ΠΑΟΚ Κοκκινου                                23
7. Ενωση Ασπρα Σπίτια Αντικυρα      22
8. Παναλιαρτος                                      20
9. Αρματηλατης                                      19
10. Παμβαγιακος                                   16
11. Κυπαρισσος Αντικυρας                  14
12. ΑΕ Δηλεσιου                                     13
13. ΑΟ Μαυρομματιου                          11    
14. Δαφνη Ερυθρων                              11 
15. Πανδαυλειακος                                 6     
16. Ηρακλής Ασωπιας                            5

Α' Κατηγορια Βοιωτιας  15η Αγωνιστικη 
Σαββατο 13 Ιανουαριου
ΠΑΟΚ Κοκκινου - ΑΟ Υπατο
ΑΕ Δηλεσιου - Κιθαιρωνας Καπαρελλιου
Ηρακλης Ασωπιας - Δαφνη Ερυθρων
Παρνασσος Αραχωβας - Απολλων Ακραιφνιου
Παμβαγιακος - Κυπαρισσος Αντικυρας
Παναλιαρτος - Ολυμπιαδα Οινοφυτων
ΑΟ Μαυρομματιου - Αρματηλατης 
Ενωση Ασπρα Σπιτια Αντικυρα - Πανδαυλειακος

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Στη Θηβα ο ΑΟ Υπατου με Ερμιονιδα Στα Ασπρα Σπιτια ο Αμβρυσσεας Διστομου με Ασπροπυργο

Πολυ δυνατα παιχνιδια για τις Βοιωτικες ομαδες Γ' Εθνικης  Κυριακη 18 Νοεμβριου για την 8η Αγωνιστικη  με Κακοκαιρια και βροχες  ...