Η λίστα ιστολογίων μου

21 Ιανουαρίου 2018

οι Ομαδες Ποδοσφαιρου της Βοιωτιας στα Γηπεδα Κυριακη 21 Ιανουαριου Ενημερωση απο ΘΗΒΑ SPORT NEWS

Γ' Εθνικη Κατηγορια 4ος Ομιλος 
16η Αγωνιστικη Κυριακη 21 Ιανουαριου
ΑΟ Θηβα - Οπουντιος Μαρτινου                     3-0 Tελικο 
18', 45' Χατζηλαμπρος 48' Αργυριου
Ρηγας Φεραιος - Αμβρυσσεας Διστομου        2-1  Tελικο
Γ.Σ Αλμυρος - ΑΠΟΚ Βελουχι                          5-1    Tελικο
Αχιλλεας Φαρσαλων - Νικη Βολου                 0-2   Τελικο
ΑΟ Σελλανων - Βολος ΝΠΣ                              0-1  Tελικο
Ολυμπιακος Βολου - Αστερας Ιτεας               0-0  Τελικο
Ρεπο ... Διγενης Νεοχωριου


Γ' Εθνικη Κατηγορια 4ος Ομιλος 
η Βαθμολογια σε 16 Αγωνες 
1. Βολος ΝΠΣ                          42
2. Νικη Βολου                         30
3. Αλμυρος Βολου                  28
4. ΑΟ Θηβα                             25
5. Αστερας Ιτεας                    25
6. Αμβρυσσεας Διστομου     23
7.Ολυμπιακος Βολου             21
8. ΑΟ Σελλανων                     20
9.Ρηγας Φεραιος                   16
10. Διγενης Νεοχωριου        12
11. Οπουντιος Μαρτινου      11
12. Αχιλλεας Φαρσαλων       10
13. ΑΠΟΚ Βελουχι                  6

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
Aποτελεσματα 13ης Αγωνιστικης  
ΑΟ Ασκρης - ΑΟ Παυλο                                  2-2  Tελικο
ΑΕ Ορχομενου - Νικη Λαφυστιου                4-0  Τελικο
Πηγασος Αγιας Αννας - ΑΟ Καστρο            3-1   Τελικο
Πανγεωργικος - Ελικωνας Δομβραινας      1-1   Τελικο
ΠΑΟΚ Κυριακιου - Ρηξη Λιβαδειας             4-0  Τελικο
Ρεπο ... ΑΟ Υψηλαντης  


Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
η Βαθμολογια σε 13 Αγωνες
1. ΑΕ Ορχομενου                     36
2. ΑΟ Υψηλαντης                    30
3. ΠΑΟΚ Κυριακιου               27
4. Πανγεωργικος                    20
5. Ελικωνας Δομβραινας       19
6. Πηγασος Αγιας Αννας       15
7. ΑΟ Καστρο                           13
8. Νικη Λαφυστιου                 11
9. Ρηξη Λιβαδειας                   11
10. ΑΟ Παυλο                            7
11. ΑΟ Ασκρης                           0 

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
Αποτελεσματα 13ης Αγωνιστικης 
Δοξα Μουρικιου - ΑΟ Θεσπιακος                   0-3  Τελικο
Ιωνικος Αστερας Θηβας - ΑΟ Πλαταιων       0-5  Τελικο
ΠΑΣ Οινοφυτων - Ελλοπιακος                        1-3   Tελικο
ΑΕΣ Ελεωνας - Πελοπιδας Θηβας                  2-3  Τελικο
Επαμεινωνδας Λευκτρων - Α.Σ Χωστιων      2-2 Τελικο
Α.Σ Λεονταριου - Κεραυνος Αγιου Θωμα     0-3  Τελικο

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
η Βαθμολογια σε 12 Αγωνες 
1. ΑΟ Θεσπιακος                       33
2. Κεραυνος Αγιου Θωμα        32
3. ΑΟ Πλαταιες                         31
4. A.Σ Λεονταριου                    26
5. Ελλοπιακος                           25
6. Επαμεινωνδας Λευκτρων  23
7. ΑΕΣ Ελεωνας                        16
8. Πελοπιδας Θηβας                11
9. Ιωνικος Αστερας Θηβας      7
10. Δοξα Μουρικιου                  7
11. Α.Σ Χωστιων                        7
12. ΠΑΣ Οινοφυτων                 6


Α' Κατηγορια Βοιωτιας 
Αποτελεσματα 16ης Αγωνιστικης
ΑΟ Υπατου - Κυπαρισσος Αντικυρας                                         5-0
Κιθαιρωνας Καπαρελλιου - Ηρακλης Ασωπιας                       3-0
Δαφνη Ερυθρων - ΠΑΟΚ Κοκκινου                                           1-1
Πανδαυλειακος - ΑΕ Δηλεσιου                                                   3-0
Αρματηλατης - Παναλιαρτος                                                       1-2
Ολυμπιαδα Οινοφυτων - Παμβαγιακος                                    4-0
Απολλων Ακραιφνιου - ΑΟ Μαυροματιου                                5-0
Ενωση Ασπρα Σπιτια Αντικυρα - Παρνασσος Αραχωβας     1-0

Α' Κατηγορια Βοιωτιας 
η Βαθμολογια σε 16 Αγωνες 
1. ΑΟ Υπατου                                          46
2. Κιθαιρωνας Καπαρελλιου               44
3. Ολυμπιάδα Οινοφυτων                    35
4. Παρνασσος Αραχωβας                    31
5. Ενωση Ασπρα Σπίτια Αντικυρα     28
6. Απολλων Ακραιφνιου                       26
7. ΠΑΟΚ Κοκκινου                                24
8. Παναλιαρτος                                     23
9. Αρματηλατης                                     19
10. Παμβαγιακος                                   17
11. Κυπαρισσος Αντικυρας                  15
12. ΑΟ Μαυρομματιου                         14  
13. ΑΕ Δηλεσιου                                    13  
14. Δαφνη Ερυθρων                              12 
15. Πανδαυλειακος                                 9    
16. Ηρακλής Ασωπιας                            8


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

ο Γιωργος Ματσαγγουρας Επανεξελεγη Προεδρος στον Α.Σ Αρης Θηβας

Συγροτηθηκε σε σωμα το Νεο Διοικητικο Συμβουλιο του Α.Σ Αρης Θηβας Προεδρος επανεξελεγη ο Γιωργος Ματσαγγουρας  Αναλυτικα το Νεο Διο...