RSS

οι Ομαδες της Βοιωτιας Παιζουν Ποδοσφαιρο και την Κυριακη 4 Δεκεμβριου

Super League
13η Αγωνιστικη Κυριακη 4 Δεκεμβριου 
 Ολυμπιακος Πειραιως - Λεβαδειακος      4-0  Τελικο

Γ' Εθνικη Μπασκετ Ανδρων 2ος Ομιλος Νοτου
Κυριακη 4 Δεκεμβριου 
Κλειστο Θηβας  13.00 μ.μ Ε.Σ Καδμος Θηβας - Ιπποκρατης Κω   81-76 Τελικο
Αποτέλεσμα εικόνας για ραδιο ευβοια 104 1
Zωντανες συνδεσεις και Ενημερωση απο το Ραδιο Ευβοια 104,1 f.m και στο Internet
για τα Παιχνιδια Γ' Εθνικης και τα Πρωταθληματα Ευβοιας κ Βοιωτιας
Γ' Εθνικη 3ος Ομιλος 11η Αγωνιστικη 
Κυριακη 4 Δεκεμβριου  15.00 μ.μ 
ΑΟ Θηβα - ΠΑΟ Βαρδας                                     0-0  Τελικο
ΑΟ Ζευγολατιου - ΑΟ Χαλκις                             0-1  Τελικο
Τσικλητηρας Πυλου - Παναρκαδικος               0-0  Τελικο
Αστερας Αμαλιαδας - ΑΟ Λουτρακιου              2-1  Τελικο
Δοξα Μεγαλοπολης - Φωστηρας                        0-0  Τελικο
Αιολικος - Παναργειακος                                     1-0  Τελικο
Αχαικη - ΑΕ Ερμιονιδας                                       0-0 Τελικο
Ρεπο ... Παναχαικη

Γ' Εθνικη 3ος Ομιλος 
η Βαθμολογια σε 11 Αγωνες
1. Παναχαικη                     25
2. Παναρκαδικος               22
3. ΑΕ Ερμιονιδας               18
4. ΠΑΟ Βαρδας                  17
5. Φωστηρας                       16
6. Αιολικος                          15
7. ΑΟ Χαλκις                       14
8. Τσικλητηρας Πυλου      14
9. Δοξα Μεγαλοπολης       13
10. Αστερας Αμαλιαδας    13
11. ΑΟ Θηβα                        12
12. ΑΟ Ζευγολατιο              8
13. Παναργειακος               7
14. ΑΟ Λουτρακιου             7
15. Αχαικη                            3*

*** η Αχαικη εχει ενα μηδενισμο και αφαιρεση 3 βαθμων

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
 8η Αγωνιστικη Κυριακη 4 Δεκεμβριου 15.00 μ.μ 
Κυπαρισσος Αντικυρας - Παναλιαρτος           2-1
ΑΟ Ασκρης - ΑΟ Θεσπιακος                              3-5
Πανδαυλειακος - ΑΟ Παυλο                             3-0
ΑΟ Υψηλαντης - Πανγεωργικος                       1-0
Νικη Λαφυστιου - Πηγασος Αγιας Αννας       3-6
Ρεπο ... Ρηξη Λιβαδειας

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
η Βαθμολογια σε 8 Αγωνες 
1. Κυπαρισσος Αντικυρας    19*
2. ΑΟ Υψηλαντης                  16*
3. Πανδαυλειακος                  16*
4. Πηγασος Αγιας Αννας      15
5. ΑΟ Θεσπιακος                   14
6. Παναλιαρτος                      12*
7. Νικη Λαφυστιου                 7*
8. Πανγεωργικος                    7*
9. ΑΟ Παυλο                           6*
10. ΑΟ Ασκρης                        3
11. Ρηξη Λιβαδειας                 0

*** οι Ομαδες με Αστερακι εχουν κανει το Ρεπο τους 

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
9η Αγωνιστικη 
Πηγασος Αγιας Αννας - ΑΟ Θεσπιακος
ΑΟ Υψηλαντης - Πανδαυλειακος
Παναλιαρτος - Νικη Λαφυστιου 
ΑΟ Παυλο - Κυπαρισσος Αντικυρας
Πανγεωργικος - Ρηξη Λιβαδειας
Ρεπο ... ΑΟ Ασκρης

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
8η Αγωνιστικη  Κυριακη 4 Δεκεμβριου 15.00 μ.μ 
Δοξα Μουρικιου - ΠΑΟΚ Κοκκινου                       1-5
Ιωνικος Αστερας Θηβας - Ηρακλης Ασωπιας     1-0
Α.Σ Χωστιων - Κεραυνος Αγιου Θωμα                  1-3
Πελοπιδας Θηβας - Ελικωνας Δομβραινας         2-0
ΑΕΣ Ελεωνας - Ελλοπιακος                                     1-0
Ρεπο ... Α.Σ Λεονταριου

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλοςη Βαθμολογια σε 8 Αγωνες 
1. ΠΑΟΚ Κοκκινου                 24
2. Κεραυνος Αγιου Θωμα     21
3. Ελλοπιακος                         13*
4. Ηρακλης Ασωπιας            13*
5. ΑΕΣ Ελεωνας                      11*
6. Πελοπιδας Θηβας              10*
9. Ιωνικος Αστερας Θηβας    8*
7. Δοξα Μουρικιου                  5
8. Α.Σ Χωστιων                       5*
10. Α.Σ Λεονταριου                 2*
11. Ελικωνας Δομβραινας      1*



*** οι Ομαδες με Αστερακι εχουν κανει το Ρεπο τους 

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
9η Αγωνιστικη 
Κεραυνος Αγιου Θωμα - ΠΑΟΚ Κοκκινου 
Ελικωνας Δομβραινας- Α.Σ Λεονταριου
Ηρακλης Ασωπιας - ΑΕΣ Ελεωνας
Πελοπιδας Θηβας - Ιωνικος Αστερας Θηβας
Ελλοπιακος - Α.Σ Χωστιων
Ρεπο ... Δοξα Μουρικιου

Α' Κατηγορια Βοιωτιας 
11η Αγωνιστικη Σαββατο 3 Δεκεμβριου  15.00 μ.μ
                                                                           Τελικά Αποτελεσματα
ΑΟ Υπατο - Αναγεννηση Σχηματαριου.                      2-1
Παρνασσος Αραχωβας - Απολλων Ακραιφνιου.       2-0
Παμβαγιακος - ΑΕ Δηλεσιου.                                       1-0
Ολυμπιαδα Οινοφυτων - ΠΑΟΚ Κυριακιου.             1-0
Κιθαιρωνας Καπαρελλιου - ΑΟ Μαυρομματιου.     4-0. 
Αρματηλατης - Αμβρυσσεας Διστομου.                     0-3
Ενωση ΑΣΑ - Δαφνη Ερυθρων.                                   3-1

Α' Κατηγορια Βοιωτιας 
η Βαθμολογια σε 11 Αγωνες 
1. Αμβρυσσεας Διστομου          33
2. ΑΟ Υπατο                                30
3. Κιθαιρωνας Καπαρελλιου    28
4. Αναγεννηση Σχηματαριου   25
5. Παρνασσος Αραχωβας         21
6. Ενωση ΑΣΑ                             13
7. ΑΕ Δηλεσιου                           13
8. Αρματηλατης                          12
9. Ολυμπιαδα Οινοφυτων          9   
10. Απολλων Ακραιφνιου           8  
11. Δαφνη Ερυθρων                     8      
12. ΑΟ Μαυρομματιου                7  
13. ΠΑΟΚ Κυριακιου                   7                     
14. Παμβαγιακος                         4  

Α' Κατηγορια Βοιωτιας 
12η Αγωνιστικη Σαββατο 10 Δεκεμβριου 
ΑΟ Υπατο - Παμβαγιακος
Αμβρυσσεας Διστομου - Παρνασσος Αραχωβας
ΑΟ Μαυρομματιου - Ενωση ΑΣΑ 
ΑΕ Δηλεσιου - Αρματηλατης
Δαφνη Ερυθρων - Ολυμπιαδα Οινοφυτων
Απολλων Ακραιφνιου - ΠΑΟΚ Κυριακιου
Αναγεννηση Σχηματαριου - Κιθαιρωνας Καπαρελλιου 


  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου