RSS

οι Ομαδες της Βοιωτιας στα Γηπεδα Σαββατο 8 κ Κυριακη 9 Οκτωβριου

Α' Κατηγορια Βοιωτιας 3η Αγωνιστικη
Σαββατο 8 Οκτωβριου   4.00 μ.μ.                      Τελικά Αποτελεσματα
Παμβαγιακος - Ενωση ΑΣΑ.                                                0-2
Ολυμπιαδα Οινοφυτων - Κιθαιρωνας Καπαρελλιου      0-2
Αμβρυσσεας Διστομου - Αναγεννηση Σχηματαριου      5-1
ΑΟ Μαυρομματιου - ΑΕ Δηλεσιου                                     1-3
ΠΑΟΚ Κυριακιου - Παρνασσος Αραχωβας.                    0-6
Απολλων Ακραιφνιου - ΑΟ Υπατο                                     0-4
Δαφνη Ερυθρων - Αρματηλατης.                                      0-1

A' Kατηγορια Βοιωτιας
η Βαθμολογια σε 3 Αγωνες
1. Παρνασσος Αραχωβας         9        13-0
2. Αμβρυσσεας Διστομου         9        13-1
4. ΑΟ Υπατο                                9          9-3
3. Κιθαιρωνας Καπαρελλιου    9          7-1
5. ΑΕ Δηλεσιου                           6          4-2
6. Αρματηλατης                          6          2-4
7. Αναγεννηση Σχηματαριου   4          4-5
8. Ενωση ΑΣΑ                             3          3-3
9. ΠΑΟΚ Κυριακιου                   3         1-8
10. Ολυμπιαδα Οινοφυτων       1         2-5
11. Απολλων Ακραιφνιου           1         2-9
12. ΑΟ Μαυρομματιου               1         3-9
13. Δαφνη Ερυθρων                   0        1-6
14. Παμβαγιακος                        0         1-9

A' Kατηγορια Βοιωτιας 4η Αγωνιστικη 
Σαββατο 15 Οκτωβριου  4.00 μ.μ
ΑΟ Υπατο - Αμβρυσσεας Διστομου 
Παρνασσος Αραχωβας - Δαφνη Ερυθρων
ΑΕ Δηλεσιου - Αναγεννηση Σχηματαριου
Κιθαιρωνας Καπαρελλιου - Απολλων Ακραιφνιου 
ΠΑΟΚ Κυριακιου - Παμβαγιακος 
Αρματηλατης - ΑΟ Μαυρομματι
Ενωση ΑΣΑ - Ολυμπιαδα Οινοφυτων




Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος 
Κυριακη 9 Οκτωβριου 
Γηπεδο Υψηλαντη            4.00 μ.μ   ΑΟ Υψηλαντης - Παναλιαρτος
Γηπεδο Δαυλειας              4.00 μ.μ   Πανδαυλειακος - ΑΟ Θεσπιακος
Γηπεδο Αγιας Αννας         4.00 μ.μ   Πηγασος Αγιας Αννας - ΑΟ Παυλο
Γηπεδο Αγιου Γεωργιου   4.00 μ.μ   Ρηξη Λιβαδειας  - Νικη Λαφυστιου
Γηπεδο Ασπρων Σπιτιων  4.00 μ.μ   Κυπαρισσος Αντικυρας - ΑΟ Ασκρης
Ρεπο ... Πανγεωργικος


Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
Σαββατο 8 Οκτωβριου
ΑΕΣ Ελεωνα - Δοξα Μουρικιου.    Τελικο. 1-1

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος

Κυριακη 9 Οκτωβριου
Γηπεδο Λευκτρων       4.00 μ.μ   Ιωνικος Αστερας Θηβας - ΠΑΟΚ Κοκκινου
Γηπεδο Αγιου Θωμα   4.00 μ.μ   Κεραυνος Αγιου Θωμα - Ηρακλης Ασωπιας
Γηπεδο Υπατου           4.00 μ.μ  Πελοπιδας Θηβας - Ελλοπιακος
Γηπεδο Θεσπιων         4.00 μ.μ  Α.Σ Λεονταριου - Α.Σ Χωστιων
Ρεπο ... Ελικωνας Δομβραινας

                                                                  Μπασκετ 


Γιορτη Μπασκετ 3χ3  στη Θηβα 
Σαββατο 8 κ Κυριακη 9 Οκτωβριου 
Στην Αυλη του Κλειστου Γυμναστηριου Θηβας
30 Μεγαλοι Νικητες 

                       Α' ΕΣΚΑΣΕ 
Aποτελεσματα 1ης Αγωνιστικης
Τελεθριακος Ιστιαιας - Μακαρος Αμφισσας               79-71
Αρης Θηβας - ΑΓΕ Χαλκιδας                                          73-56
Προοδευτικη Λαρυμνας - Γ.Σ Αυλιδας                         60-64
Ερμης Σχηματαριου - Αναγεννηση Μαλεσινας          81-63
Γ.Σ Ιτεας - ΑΟ Μωλος                                                      88-65
Εξω Παναγιτσα - Απολλων Λιβαδειας                         81-41

Φωτογραφία του χρήστη Δια χειρός Δήμητρας Σίννη.



  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου