20 Οκτωβρίου 2016

οι ομαδες της Βοιωτιας Παιζουν Μπασκετ Σαββατο 22 κ Κυριακη 23 Οκτωβριου

Γ' Εθνικη Μπασκετ Ανδρων 2ος Ομιλος Νοτου 
2η Αγωνιστικη 

Παρασκευη 21 Οκτωβριου 
Κλειστο Κω  16.00 μ.μ       Ιπποκρατης Κω - ΑΕ Σαντορινης

Κυριακη 23 Οκτωβριου 
Κλειστο Θηβας                17.00         Ε.Σ Καδμος Θηβας - Αρης Νικαιας
Κλειστο Αιγαλεω            17.00 μ.μ  Διαγορας Δρυοπιδεων Αιγαλεω - Λοκρος Αταλαντης
Κλειστο Ν. Πεντελης     17.00 μ.μ  ΑΕ Πεντελης - ΟΦΗ
Κλειστο Πευκης             17.15 μ.μ   Προμηθεας Χαλανδριου - Πολις Καλλιθεας
Κλειστο 2ου Λυκειου Αμαρουσιου   17.00 μ.μ  Νικη Αμαρουσιου - Πανναξιακος
Ρεπο ο Εσπερος Λαμιας


Γ' Εθνικη Μπασκετ Ανδρων 2ος Ομιλος Νοτου 
η Βαθμολογια σε 1 Αγωνα
1. Εσπερος Λαμιας                 2
2. ΟΦΗ                                     2
3. Διαγορας Δρυοπιδεων      2
4. ΑΕ Πεντελης                       2
5. Καδμος Θηβας                    2
6. Ιπποκρατης Κω                  2
7. Νικη Αμαρουσιου               1
8. Πολις Καλλιθεας                1
9. Αρης Νικαιας                       1
10. Πανναξιακος                     1
11. Προμηθεας Χαλανδριου  1
12. ΑΕ Σαντορινης                  1
13. Λοκρος Αταλαντης           -

*** ο Λοκρος Αταλαντης ειχε Ρεπο την 1η Αγωνιστικη

Α' ΕΣΚΑΣΕ  3η Αγωνιστικη 
Σαββατο 15 Οκτωβριου 
Κλειστο Ιστιαιας           15.00 μ.μ  Τελεθριακος Ιστιαιας - Αναγεννηση Μαλεσινας
Κλειστο Θηβας              18.00 μ.μ  Αρης Θηβας - Γ.Σ Αυλιδας
Κλειστο Μαρτινου        18.00 μ.μ Προοδευτικη Λαρυμνας - ΑΟ Μωλος 
Κλειστο Σχηματαριου  18.00 μ.μ  Ερμης Σχηματαριου - Απολλων Λιβαδειας 
Κλειστο Ιτεας                 18.00 μ.μ  Γ.Σ Ιτεας - Εξω Παναγιτσα
ΔΑΚ Χαλκιδας               20.00 μ.μ  ΑΓΕ Χαλκιδας - Μακαρος Αμφισσας

Α' ΕΣΚΑΣΕ η Βαθμολογια σε 2 Αγωνες
1. Ερμης Σχηματαριου            4
2. Αρης Θηβας                          4
3. Γ.Σ Ιτεας                                4
4. Εξω Παναγιτσα                    4
5. Τελεθριακος Ιστιαιας          4
6. Γ.Σ Αυλιδας                           3
7. Αναγεννηση Μαλεσινας     3
8. Μακαρος Αμφισσας            2
9. ΑΟ Μωλος                             2
10. Προοδευτικη Λαρυμνας   2
11. ΑΓΕ Χαλκιδας                      2
12. Απολλων Λιβαδειας            2

Β' ΕΣΚΑΣΕ 2ος Ομιλος

Σαββατο 22 Οκτωβριου 
Κλειστο Σχηματαριου   20.00 μ.μ Πρωτεας Σχηματαριου - Κενταυρος Λιβαδειας

ΕΣΚΑΣΕ Εφηβων  5ος Ομιλος
Σαββατο 22 Οκτωβριου 
Κλειστο Αταλαντης     15.00 μ.μ  Λοκρος Αταλαντης - Ε.Σ Καδμος Θηβας

ΕΣΚΑΣΕ Παιδων 3ος Ομιλος 

Σαββατο 22 Οκτωβριου 
Κλειστο Αυλιδας      15.30 μ.μ  Αιαντας Αυλιδας - Αρης Θηβας
Κλειστο Αυλιδας      17.30 μ.μ Γ.Σ Αυλιδας - Πρωτεας Σχηματαριου

ΕΣΚΑΣΕ Παιδων 4ος Ομιλος
Σαββατο 22 Οκτωβριου 
Κλειστο Διστομου   14.00 μ.μ  Μεδεων Ασπρα Σπιτια - Γ.Σ Ιτεας

ΕΣΚΑΣΕ Κορασιδων 2ος Ομιλος 
Σαββατο 22 Οκτωβριου
Κλειστο Θηβας   20.00 μ.μ  Αρης Θηβας - Ε.Σ Καδμος Θηβας4


Κυριακη 23 Οκτωβριου

ΕΣΚΑΣΕ Εφηβων 3ος Ομιλος
Κυριακη 23 Οκτωβριου 
Κλειστο Σχηματαριου  17.00 μ.μ  Ερμης Σχηματαριου - Γ.Σ Αυλιδας
Κλειστο Σχηματαριου  19.30 μ.μ  Πρωτεας Σχηματαριου - Αιαντας Αυλιδας

ΕΣΚΑΣΕ Εφηβων  4ος Ομιλος
Κυριακη 23 Οκτωβριου
Κλειστο Διστομου    17.00 μ.μ  Μεδεων Ασπρα Σπιτια - Γ.Σ Ιτεας

ΕΣΚΑΣΕ Εφηβων 5ος Ομιλος
Κυριακη 23 Οκτωβριου 
Κλειστο Μαλεσινας   15.30 μ.μ  Αναγεννηση Μαλεσινας - Αρης Θηβας

ΕΣΚΑΣΕ Κορασιδων 2ος Ομιλος
Κυριακη 23 Οκτωβριου 
Κλειστο Αλιαρτου       12.00 μ.μ     Γ.Σ Αλιαρτου - Γ.Σ Αυλιδας
Κλειστο Σχηματαριου 15.00 μ.μ    Πρωτεας Σχηματαριου - Μακαρος Αμφισσας





Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

οι Ομαδες Ποδοσφαιρου της Βοιωτιας στα Γηπεδα Κυριακη 21 Ιανουαριου Ενημερωση απο ΘΗΒΑ SPORT NEWS

Γ' Εθνικη Κατηγορια 4ος Ομιλος  16η Αγωνιστικη Κυριακη 21 Ιανουαριου   Αγωνες σε Εξελιξη  ΑΟ Θηβα - Οπουντιος Μαρτινου              ...