20 Οκτωβρίου 2016

οι ομαδες της Βοιωτιας Παιζουν Μπασκετ Σαββατο 22 κ Κυριακη 23 Οκτωβριου

Γ' Εθνικη Μπασκετ Ανδρων 2ος Ομιλος Νοτου 
2η Αγωνιστικη 

Παρασκευη 21 Οκτωβριου 
Κλειστο Κω  16.00 μ.μ       Ιπποκρατης Κω - ΑΕ Σαντορινης

Κυριακη 23 Οκτωβριου 
Κλειστο Θηβας                17.00         Ε.Σ Καδμος Θηβας - Αρης Νικαιας
Κλειστο Αιγαλεω            17.00 μ.μ  Διαγορας Δρυοπιδεων Αιγαλεω - Λοκρος Αταλαντης
Κλειστο Ν. Πεντελης     17.00 μ.μ  ΑΕ Πεντελης - ΟΦΗ
Κλειστο Πευκης             17.15 μ.μ   Προμηθεας Χαλανδριου - Πολις Καλλιθεας
Κλειστο 2ου Λυκειου Αμαρουσιου   17.00 μ.μ  Νικη Αμαρουσιου - Πανναξιακος
Ρεπο ο Εσπερος Λαμιας


Γ' Εθνικη Μπασκετ Ανδρων 2ος Ομιλος Νοτου 
η Βαθμολογια σε 1 Αγωνα
1. Εσπερος Λαμιας                 2
2. ΟΦΗ                                     2
3. Διαγορας Δρυοπιδεων      2
4. ΑΕ Πεντελης                       2
5. Καδμος Θηβας                    2
6. Ιπποκρατης Κω                  2
7. Νικη Αμαρουσιου               1
8. Πολις Καλλιθεας                1
9. Αρης Νικαιας                       1
10. Πανναξιακος                     1
11. Προμηθεας Χαλανδριου  1
12. ΑΕ Σαντορινης                  1
13. Λοκρος Αταλαντης           -

*** ο Λοκρος Αταλαντης ειχε Ρεπο την 1η Αγωνιστικη

Α' ΕΣΚΑΣΕ  3η Αγωνιστικη 
Σαββατο 15 Οκτωβριου 
Κλειστο Ιστιαιας           15.00 μ.μ  Τελεθριακος Ιστιαιας - Αναγεννηση Μαλεσινας
Κλειστο Θηβας              18.00 μ.μ  Αρης Θηβας - Γ.Σ Αυλιδας
Κλειστο Μαρτινου        18.00 μ.μ Προοδευτικη Λαρυμνας - ΑΟ Μωλος 
Κλειστο Σχηματαριου  18.00 μ.μ  Ερμης Σχηματαριου - Απολλων Λιβαδειας 
Κλειστο Ιτεας                 18.00 μ.μ  Γ.Σ Ιτεας - Εξω Παναγιτσα
ΔΑΚ Χαλκιδας               20.00 μ.μ  ΑΓΕ Χαλκιδας - Μακαρος Αμφισσας

Α' ΕΣΚΑΣΕ η Βαθμολογια σε 2 Αγωνες
1. Ερμης Σχηματαριου            4
2. Αρης Θηβας                          4
3. Γ.Σ Ιτεας                                4
4. Εξω Παναγιτσα                    4
5. Τελεθριακος Ιστιαιας          4
6. Γ.Σ Αυλιδας                           3
7. Αναγεννηση Μαλεσινας     3
8. Μακαρος Αμφισσας            2
9. ΑΟ Μωλος                             2
10. Προοδευτικη Λαρυμνας   2
11. ΑΓΕ Χαλκιδας                      2
12. Απολλων Λιβαδειας            2

Β' ΕΣΚΑΣΕ 2ος Ομιλος

Σαββατο 22 Οκτωβριου 
Κλειστο Σχηματαριου   20.00 μ.μ Πρωτεας Σχηματαριου - Κενταυρος Λιβαδειας

ΕΣΚΑΣΕ Εφηβων  5ος Ομιλος
Σαββατο 22 Οκτωβριου 
Κλειστο Αταλαντης     15.00 μ.μ  Λοκρος Αταλαντης - Ε.Σ Καδμος Θηβας

ΕΣΚΑΣΕ Παιδων 3ος Ομιλος 

Σαββατο 22 Οκτωβριου 
Κλειστο Αυλιδας      15.30 μ.μ  Αιαντας Αυλιδας - Αρης Θηβας
Κλειστο Αυλιδας      17.30 μ.μ Γ.Σ Αυλιδας - Πρωτεας Σχηματαριου

ΕΣΚΑΣΕ Παιδων 4ος Ομιλος
Σαββατο 22 Οκτωβριου 
Κλειστο Διστομου   14.00 μ.μ  Μεδεων Ασπρα Σπιτια - Γ.Σ Ιτεας

ΕΣΚΑΣΕ Κορασιδων 2ος Ομιλος 
Σαββατο 22 Οκτωβριου
Κλειστο Θηβας   20.00 μ.μ  Αρης Θηβας - Ε.Σ Καδμος Θηβας4


Κυριακη 23 Οκτωβριου

ΕΣΚΑΣΕ Εφηβων 3ος Ομιλος
Κυριακη 23 Οκτωβριου 
Κλειστο Σχηματαριου  17.00 μ.μ  Ερμης Σχηματαριου - Γ.Σ Αυλιδας
Κλειστο Σχηματαριου  19.30 μ.μ  Πρωτεας Σχηματαριου - Αιαντας Αυλιδας

ΕΣΚΑΣΕ Εφηβων  4ος Ομιλος
Κυριακη 23 Οκτωβριου
Κλειστο Διστομου    17.00 μ.μ  Μεδεων Ασπρα Σπιτια - Γ.Σ Ιτεας

ΕΣΚΑΣΕ Εφηβων 5ος Ομιλος
Κυριακη 23 Οκτωβριου 
Κλειστο Μαλεσινας   15.30 μ.μ  Αναγεννηση Μαλεσινας - Αρης Θηβας

ΕΣΚΑΣΕ Κορασιδων 2ος Ομιλος
Κυριακη 23 Οκτωβριου 
Κλειστο Αλιαρτου       12.00 μ.μ     Γ.Σ Αλιαρτου - Γ.Σ Αυλιδας
Κλειστο Σχηματαριου 15.00 μ.μ    Πρωτεας Σχηματαριου - Μακαρος Αμφισσας





Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Aποτελεσματα και Βαθμολογιες στα Πρωταθληματα Ποδοσφαιρου της Βοιωτιας

Κυριακη 22 Οκτωβριου  Πρωταθλημα Α' Κατηγοριας Βοιωτιας                                                                          ...