RSS

οι Ομαδες της Βοιωτιας Παιζουν Ποδοσφαιρο Σαββατο 22 κ Κυριακη 23 Οκτωβριου 2016

Πρωταθλημα Ποδοσφαιρου Super League 
8η Αγωνιστικη Κυριακη 23 Οκτωβριου
Δημοτικο Σταδιο Λιβαδειας    18.15 μ.μ   Λεβαδειακος - Παναιτωλικος

Πρωταθλημα Γ' Εθνικης 3ος Ομιλος 
6η Αγωνιστικη Κυριακη 23 Οκτωβριου  
Δημοτικο Σταδιο Θηβας              15.00 μ.μ ΑΟ Θηβα - Παναργειακος
Δημοτικο Σταδιο Χαλκιδας        15.00 μ.μ ΑΟ Χαλκις - Τσικλητηρας Πυλου
Δημοτικο Σταδιο Ταυρου           15.00 μ.μ Φωστηρας - ΑΕ Ερμιονιδας
Δημοτικο Σταδιο Βαρδας           15.00 μ.μ ΠΑΟ Βαρδας - Παναχαικη
Δημοτικο Σταδιο Ζευγολατιου  15.00 μ.μ ΑΟ Ζευγολατιου - Παναρκαδικος
Δημοτικο Σταδιο Κ. Αχαγιας     15.00 μ.μ Αχαικη - Αστερας Αμαλιαδας 
ΔΑΚ Μεγαλοπολης                      15.00 μ.μ Δοξα Μεγαλοπολης - ΑΟ Λουτρακιου 
Ρεπο ... Αιολικος Μυτιληνης

Α' Κατηγορια Βοιωτιας
Αποτελεσματα 5ης Αγωνιστικης  
Απολλων Ακραιφνιου - Ενωση ΑΣΑ                                    3-2
Δαφνη Ερυθρων - ΠΑΟΚ Κυριακιου                                  1-0
Αμβρυσσεας Διστομου - Κιθαιρωνας Καπαρελλιου        2-1
ΑΟ Μαυρομματιου - Παρνασσος Αραχωβας                    0-3
ΑΕ Δηλεσιου - ΑΟ Υπατο                                                      0-2
Παμβαγιακος - Ολυμπιαδα Οινοφυτων                             0-2
Αναγεννηση Σχηματαριου - Αρματηλατης                        3-1

Α' Κατηγορια Βοιωτιας 
η Βαθμολογια σε 5 Αγωνες 
1. Αμβρυσσεας Διστομου          15         17-2
2. Παρνασσος Αραχωβας         13         17-1
3. Κιθαιρωνας Καπαρελλιου    12         14-3
4. ΑΟ Υπατο                                12          11-5
5. Αναγεννηση Σχηματαριου   10          8-6
6. Αρματηλατης                           7           3-5
7. Ενωση ΑΣΑ                              6           8-7
8. ΑΕ Δηλεσιου                           6           4-5
9. ΠΑΟΚ Κυριακιου                   6           3-9
10. Ολυμπιαδα Οινοφυτων       4            5-8
11. Δαφνη Ερυθρων                   4            3-7
12. Απολλων Ακραιφνιου          4           5-14
13. ΑΟ Μαυρομματιου              2           4-13
14. Παμβαγιακος                        0          1-13

Α' Κατηγορια Βοιωτιας 
6η Αγωνιστικη Σαββατο 29 Οκτωβριου
Αρματηλατης - ΑΟ Υπατο 
Ενωση ΑΣΑ - Αμβρυσσεας Διστομου
Δαφνη Ερυθρων - Παμβαγιακος
Κιθαιρωνας Καπαρελλιου - ΑΕ Δηλεσιου
Παρνασσος Αραχωβας - Αναγεννηση Σχηματαριου
ΠΑΟΚ Κυριακιου - ΑΟ Μαυρομματιου
Ολυμπιαδα Οινοφυτων - Απολλων Ακραιφνιου 

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος 
3η Αγωνιστικη  
Σαββατο 22 Οκτωβριου 
Νικη Λαφυστιου - ΑΟ Θεσπιακος   0-0

Κυριακη 23 Οκτωβριου 
Γηπεδο Ασκρης                 15.00 μ.μ  ΑΟ Ασκρης - Παναλιαρτος
Γηπεδο Αγιας Αννας        15.00 μ.μ  Πηγασος Αγιας Αννας - ΑΟ Υψηλαντης
Γηπεδο Αγιου Γεωργιου  15.00 μ.μ  Ρηξη Λιβαδειας - ΑΟ Παυλο
Γηπεδο Δαυλειας              16.00 μ.μ  Πανδαυλειακος - Πανγεωργικος
Ρεπο ... Κυπαρισσος Αντικυρας

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος 
η Βαθμολογια σε 2 Αγωνες
1. Νικη Λαφυστιου                             7
2. Κυπαρισσος Αντικυρας                 6
3. Πηγασος Αγιας Αννας                  6
4. ΑΟ Υψηλαντης                               4
5. Παναλιαρτος                                  4
6. Πανδαυλειακος                              3*
9. ΑΟ Θεσπιακος                               1
7. ΑΟ Παυλο                                       0
8. ΑΟ Ασκρης                                     0
10.Ρηξη Λιβαδειας                            0
11. Πανγεωργικος                              0*

*** οι ομαδες με Αστερακι εχουν κανει το Ρεπο τους
*** Νικη Λαφυστιου κ ΑΟ Θεσπιακος εχουν ενα παιχνιδι περισσοτερο

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος 
3η Αγωνιστικη Κυριακη 23 Οκτωβριου 
Γηπεδο Δομβραινας    15.00 μ.μ  Α.Σ Χωστιων - ΠΑΟΚ Κοκκινου
Γηπεδο Θεσπιων          15.00 μ.μ  Α.Σ Λεονταριου - Ηρακλης Ασωπιας
Γηπεδο Μουρικιου      15.00 μ.μ  Δοξα Μουρικιου - Ελλοπιακος
Γηπεδο Αγιου Θωμα   15.00 μ.μ Κεραυνος Αγιου Θωμα - Πελοπιδας Θηβας
Γηπεδο Λευκτρων       15.00 μ.μ Ιωνικος Αστερας Θηβας - Ελικωνας Δομβραινας
Ρεπο ... ΑΕΣ Ελεωνας 

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
1. ΠΑΟΚ Κοκκινου                    6
2. Ελλοπιακος                             6
3. Ηρακλης Ασωπιας                4
4. Δοξα Μουρικιου                    4
5. Κεραυνος Αγιου Θωμα        3
6. ΑΕΣ Ελεωνας                         1
7. Α.Σ Χωστιων                          1
8. Α.Σ Λεονταριου                     1
9. Πελοπιδας Θηβας                1
10. Ιωνικος Αστερας Θηβας   0*
11. Ελικωνας Δομβραινας       0*

*** οι ομαδες με Αστερακι εχουν κανει το Ρεπο τους
Αποτέλεσμα εικόνας για μακρυπούλιας θήβα

Φωτογραφία του χρήστη Δια χειρός Δήμητρας Σίννη.

Αποτέλεσμα εικόνας για μακρυπούλιας θήβαΑποτέλεσμα εικόνας για τζακι θηβα

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου