14 Οκτωβρίου 2016

οι Ομαδες Ποδοσφαιρου της Βοιωτιας στα Γηπεδα Σαββατο 15 κ Κυριακη 16 Οκτωβριου


A' Kατηγορια Βοιωτιας 4η Αγωνιστικη 
Σαββατο 15 Οκτωβριου                                      
ΑΟ Υπατο - Αμβρυσσεας Διστομου                             0-2     Τελικο
Παρνασσος Αραχωβας - Δαφνη Ερυθρων                 1-1     Τελικο
ΑΕ Δηλεσιου - Αναγεννηση Σχηματαριου                  0-1    Τελικο
Κιθαιρωνας Καπαρελλιου - Απολλων Ακραιφνιου  6-0    Τελικο
ΠΑΟΚ Κυριακιου - Παμβαγιακος                               2-0    Τελικο
Αρματηλατης - ΑΟ Μαυρομματι                                  1-1    Τελικο
Ενωση ΑΣΑ - Ολυμπιαδα Οινοφυτων                         3-1    Τελικο
Αποτέλεσμα εικόνας για ΡΑΔΙΟ ΕΥΒΟΙΑ 104.1
Eνημερωση για τα Πρωταθληματα Ποδοσφαιρου 
σε Ευβοια κ Βοιωτια απο το Ραδιο Ευβοια 104,1 f.m  και στο Internet
απο τις 4.00 μ.μ 
A' Kατηγορια Βοιωτιας
η Βαθμολογια σε 4 Αγωνες
1. Αμβρυσσεας Διστομου         12         15-1
2. Κιθαιρωνας Καπαρελλιου   12         13-1
3. Παρνασσος Αραχωβας         10        14-1
4. ΑΟ Υπατο                                 9           9-5
5. Αναγεννηση Σχηματαριου    7           5-5
6. Αρματηλατης                           7           3-5
7. Ενωση ΑΣΑ                              6          6-4
8. ΑΕ Δηλεσιου                           6           4-3
9. ΠΑΟΚ Κυριακιου                   6           3-8
10. ΑΟ Μαυρομματιου              2           4-10
11. Ολυμπιαδα Οινοφυτων       1            3-8
12. Δαφνη Ερυθρων                  1            2-7
13. Απολλων Ακραιφνιου          1           2-12
14. Παμβαγιακος                        0          1-11


5η Αγωνιστικη  Σαββατο 22 Οκτωβριου
Απολλων Ακραιφνιου - Ενωση ΑΣΑ
Δαφνη Ερυθρων - ΠΑΟΚ Κυριακιου
Αμβρυσσεας Διστομου - Κιθαιρωνας Καπαρελλιου
ΑΟ Μαυρομματιου - Παρνασσος Αραχωβας
ΑΕ Δηλεσιου - ΑΟ Υπατο
Παμβαγιακος - Ολυμπιαδα Οινοφυτων 
Αναγεννηση Σχηματαριου - Αρματηλατης 



Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
Σαββατο 15 Οκτωβριου 
 ΑΟ Θεσπιακος - Κυπαρισσος Αντικυρας  0-1 Τελικο

Κυριακη 16 Οκτωβριου  
Γηπεδο Παυλου                 4.00 μ.μ  ΑΟ Παυλο - ΑΟ Υψηλαντης
Γηπεδο Αγιου Γεωργιου  4.00 μ.μ  Πανγεωργικος - Πηγασος Αγιας Αννας
Γηπεδο Ασκρης                 4.00 μ.μ  ΑΟ Ασκρης - Νικη Λαφυστιου
Γηπεδο Αλιαρτου             4.00 μ.μ   Παναλιαρτος - Ρηξη Λιβαδειας
Ρεπο ... Πανδαυλειακος

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος 
Κυριακη 16 Οκτωβριου 
Γηπεδο Ελλοπιας       4.00 μ.μ Ελλοπιακος - Α.Σ Λεονταριου
Γηπεδο Κοκκινου      4.00 μ.μ ΠΑΟΚ Κοκκινου - ΑΕΣ Ελεωνας
Γηπεδο Δομβραινας 4.00 μ.μ Ελικωνας Δομβραινας - Κεραυνος Αγιου Θωμα
Γηπεδο Ασωπιας       4.00 μ.μ Ηρακλης Ασωπιας - Πελοπιδας Θηβας
Γηπεδο Μουρικιου   4.00 μ.μ Δοξα Μουρικιου - Α.Σ Χωστιων
Ρεπο ... Ιωνικος Αστερας Θηβας


Πρωταθλημα Ποδοσφαιρου Super League
7η Αγωνιστικη
Κυριακη 16 Οκτωβριου
Γηπεδο Ιωαννινων  18.15 μ.μ   ΠΑΣ Γιαννινα - Λεβαδειακος


Κυπελλο  Γ ' Εθνικη Ποδοσφαιρο 3ος Ομιλος 
Α' Φαση Κυριακη 16 Οκτωβριου
Γηπεδο Βασιλικου       3.00 μ.μ    ΑΟ Χαλκις - Αχαικη
Γηπεδο Ζευγολατιου  3.00 μ.μ    ΑΟ Ζευγολατιο - ΑΟ Θηβα
Γηπεδο Πυλου             3.00 μ.μ    Τσικλητηρας Πυλου - Παναχαικη
Γηπεδο Αργους           3.00 μ.μ     Παναργειακος - ΑΕ Ερμιονιδας
Γηπεδο Τριπολης       3.00 μ.μ     Παναρκαδικος - Δοξα Μεγαλοπολης
Γηπεδο Αμαλιαδας    3.00 μ.μ     Αστερας Αμαλιαδας - ΑΟ Λουτρακιου
Γηπεδο Βαρδας          3.00 μ.μ     ΠΑΟ Βαρδας - Αιολικος Μυτιληνης 

                               *** ο Φωστηρας στη Β' Φαση χωρις Αγωνα
Φωτογραφία του χρήστη Δια χειρός Δήμητρας Σίννη.


Αποτέλεσμα εικόνας για μακρυπούλιας θήβα

Αποτέλεσμα εικόνας για τζακι θηβα


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Γ' Εθνικη Ποδοσφαιρο 4ος Ομιλος οι Διαιτητες της 4ης Αγωνιστικης την Τεταρτη 18 Οκτωβριου

Γ' Εθνικη Κατηγορια Ποδοσφαιρο 4ος Ομιλος  Εμβολιμη Αγωνιστικη την Τεταρτη 18 Οκτωβριου για το Πρωταθλημα της Γ' Εθνικης  Κα...