RSS

Α.Σ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ Α' ΕΣΚΑΣΕ 2016-17 την Πεμπτη 25 Αυγουστου Ξεκινα η Προετοιμασια της ομαδας


Με Πρωταγωνιστικους στοχους ξεκινα και τη φετεινη χρονια 
ο Αθλητικος Συλλογος Α.Σ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 
Στο Πρωταθλημα Μπασκετ Α' Κατηγοριας  ΕΣΚΑΣΕ
η Προετοιμασια της ομαδας ξεκινα την Πεμπτη 25 Αυγουστου 


Αποτέλεσμα εικόνας για αρης θηβας

Προπονητης της ομαδας απο την Ιδρυση του Σωματειου 
 ο Βετερανος  Σωτηρης Γερμανος
ΡΟΣΤΕΡ Α.Σ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 2016-17
1. Παναγιωτης Χαρισης                  24 χρ.   1,88     θεση   1,2   [ Ερμης Σχηματαριου]
2. Κωστας Ψαριανος                       26 χρ.   2,00     θεση   5     [ Απολλων Ερετριας]
3. Χρηστος Τσιροπουλος                32 χρ.   1,91      θεση   2,3  [ Απολλων Ερετριας ]
4. Θεοδωρος Ευγενιου                    32 χρ.   1,88      θεση  1      [ Απολλων Ερετριας ]
5. Παρης Καλπουζος                       28 χρ.   1,89      θεση  2,3   [Γ.Σ Οινοφυτων ]
6. Ανδρεας Γιακουμακης               28 χρ.   1,82      θεση   1,2   [ Γ.Σ Οινοφυτων ]
7. Σακης Γκολιας                             35 χρ.    1,88     θεση   1,2  [ Αλεξανδρος Ν. Αρτακης ]
8. Νικος Μανωλας                           36 χρ.   2,02     θεση  4,5
9. Παναγιωτης Κλουρας                 35 χρ.   1,95     θεση   5
10. Νικος Πανδης                            21 χρ.   2,00     θεση  3.4
11. Νικος Σκυριανος                        20 χρ.   1,83      θεση  1
12. Ελευθεριος Ματσαγγουρας    18 χρ.   1,94      θεση   3,4
13. Γιαννης Καραδοπουλος           17 χρ.   1,80      θεση   1,2


                   
οι ομαδες της Α' ΕΣΚΑΣΕ 2016-17
1. ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
2. ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
3. Γ.Σ ΑΥΛΙΔΑΣ
4. ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
5. Γ.Σ ΙΤΕΑΣ
6. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
7. ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
8. ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
9. ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
10. ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
11. ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
12. Γ.Σ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ  η ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

*** η ΠΑΕ Ληλαντιων εκανε συγχωνευση με το τμημα Μπασκετ Παπαθεοδωρου 
       και θα Αγωνιστει στη Β' Κατηγορια ΕΣΚΑΣΕ

*** Υπαρχει μια κενη θεση για τον καταρτισμο της Α' Κατηγοριας ΕΣΚΑΣΕ 2016-17
       Πρωτη Επιλαχων ομαδα ειναι ο Γ.Σ Οινοφυτων 
       Δευτερη Επιλαχων ομαδα η Προοδευτικη Λαρυμνας

*** οι Δηλωσεις συμμετοχης ειναι μεχρι την Τεταρτη 24 Αυγουστου
       η Κληρωση του Πρωταθληματος θα πραγματοποιηθει την Τεταρτη 31 Αυγουστου
       στις 19.00 στα Γραφεια της ομοσπονδιας




  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου