4 Μαρτίου 2016

η Βοιωτια Παιζει Ποδοσφαιρο Σαββατο 5 και Κυριακη 6 Μαρτιου


Α' Κατηγορια Βοιωτιας
21η Αγωνιστικη Σαββατο 5 Μαρτιου  15.30 μ.μ
Ενωση ΑΣΑ - ΑΟ Θηβα
Επαμεινωνδας Λευκτρων - ΑΕ Δηλεσιου
Αρματηλατης - ΠΑΟΚ Κοκκινου
Παμβαγιακος - ΑΟ Θεσπιακος
Αναγεννηση Σχηματαριου - Κιθαιρωνας Καπαρελλιου
Παρνασσος Αραχωβας - Νικη Λαφυστιου 
Αμβρυσσεας Διστομου - Δαφνη Ερυθρων
Ρεπο ... ΑΟ Μαυρομματιου

Α' Κατηγορια Βοιωτιας
η Βαθμολογια σε 21 Αγωνες 
1. ΑΟ Θηβα                                          55
2.Αμβρυσσεας Διστομου                  46
3. Κιθαιρων Καπαρελλιου.              41
4. Δάφνη Ερυθρων.                          39
5.Αναγεννηση Σχηματαριου           33
6. Ενωση ΑΣΑ                                    33
7. Επαμεινωνδας Λευκτρων.          31
8. Παρνασσος Αραχωβας               25
10. ΑΟ Θεσπιακος.                           24
9. Παμβαγιακος.                               23
11. ΑΟ Μαυρομματιου.                    21

12. ΠΑΟΚ Κόκκινο.                          17
13.ΑΕ Δηλεσι.                                    12
14. Αρματηλατης                              10
15. Νικη Λαφυστιου                         10

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
18η Αγωνιστικη Κυριακη 6 Μαρτιου 15.30 μ.μ
ΑΟ Υψηλαντης - Παναλιαρτος
Πανγεωργικος - Κυπαρισσος Αντικυρας 
ΑΟ Παυλο - Απολλων Ακραιφνιου
ΠΑΟΚ Κυριακιου - Πανδαυλειακος
ΑΕ Ορχομενος - ΑΟ Ασκρης
Πηγασος Αγιας Αννας - Α.Σ Λεονταριου

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
η Βαθμολογια σε 17 Αγωνες
1. Απολλων Ακραιφνιου             44
2. ΠΑΟΚ Κυριακιου                    41
3. Παναλιαρτος                            40
4. Πηγασος Αγίας Αννας.           30
5. ΑΟ Υψηλαντης.                        30
6.  ΑΕ Ορχομενος                         30

7. Πανδαυλειακος                        23
8. Πανγεωργικος                          19
9. Κυπαρισσος Αντικυρας          15

10. ΑΟ Παυλο                                 8
11. Α.Σ Λεονταριου                        7
12. ΑΟ Ασκρης                                5


Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
18η Αγωνιστικη Σαββατο 5 Μαρτιου 15.30 μ.μ
ΑΟ Υπατο - Πελοπιδας Θηβας
Κεραυνος Αγιου Θωμα - Ηρακλης Ασωπιας

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
18η Αγωνιστικη Κυριακη 6 Μαρτιου 15.30 μ.μ
Ιωνικος Αστερας Θηβας - Ελικωνας Δομβραινας
Ελλοπιακος - Ολυμπιαδα Οινοφυτων
ΑΕ Δερβενοχωρια - ΑΕΣ Ελεωνας                             0-3 α.α
Ρεπο ...Δοξα Μουρικιου

η Βαθμολογια σε 17 Αγωνες
1. ΑΟ Υπατο                                          44
2. Ολυμπιάδα Οινοφυτων.                34
3. Ελλοπιακος                                      32
4. Κεραυνος Αγιου Θωμα                 27
5. Ηρακλης Ασωπιας                         26
6. Πελοπιδας Θηβας                          21

7. Ιωνικος Αστερας Θηβας               19
8. ΑΕΣ Ελεωνας                                  17
9. Δοξα Μουρικιου                              9
10. Ελικωνας Δομβραινας                 7
11. ΑΕ Δερβενοχωρια                        - 

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Γ' Εθνικη Ποδοσφαιρο 4ος Ομιλος οι Διαιτητες της 4ης Αγωνιστικης την Τεταρτη 18 Οκτωβριου

Γ' Εθνικη Κατηγορια Ποδοσφαιρο 4ος Ομιλος  Εμβολιμη Αγωνιστικη την Τεταρτη 18 Οκτωβριου για το Πρωταθλημα της Γ' Εθνικης  Κα...