RSS

ΘΗΒΑ SPOR ... τα Αποτελεσματα των Αγωνων Ποδοσφαιρου στη Βοιωτια


Α' Κατηγορια Βοιωτιας 
Αποτελεσματα  18ης Αγωνιστικης 
ΑΕ Δηλεσιου - ΑΟ Θηβα                                                               0-1
Δαφνη Ερυθρων - ΑΟ Θεσπιακος                                             3-1
ΠΑΟΚ Κοκκινο - Κιθαιρωνας Καπαρελλιου                          1-2
Παρνασσος Αραχωβας - ΑΟ Μαυρομματι                            2-0
Νικη Λαφυστιου - Ενωση ΑΣΑ                                                  0-3
Επαμεινωνδας Λευκτρων - Αναγεννηση Σχηματαριου    0-0
Αρματηλατης - Αμβρυσσεας Διστομου                                  0-2
Ρεπο... Παμβαγιακος

Α' Κατηγορια Βοιωτιας
η Βαθμολογια σε 18 Αγωνες 
1. ΑΟ Θηβα                                         46
2.Αμβρυσσεας Διστομου                43
3. Κιθαιρων Καπαρελλιου.             34
4. Δάφνη Ερυθρων.                         33
5.Αναγεννηση Σχηματαριου       32
6. Επαμεινωνδας Λευκτρων.        30
7. Ενωση ΑΣΑ                                   30
8. Παρνασσος Αραχωβας             23
9. Παμβαγιακος.                             19
10. ΑΟ Θεσπιακος.                          17
11. ΑΟ Μαυρομματιου.                  15

12.ΑΕ Δηλεσι.                                   11
13. ΠΑΟΚ Κόκκινο.                        11
14. Αρματηλατης                            10
15. Νικη Λαφυστιου                         7



Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
Αποτελεσματα 15ης Αγωνιστικης
Απολλων Ακραιφνιου - Πανδαυλειακος         5-2

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
 15η Αγωνιστικη Κυριακη 7 Φεβρουαριου
Γηπεδο Ασκρης          15.00 μ.μ    ΑΟ Ασκρης - Κυπαρισσος Αντικυρας
Γηπεδο Αγιας Αννας  15.00 μ.μ    Πηγασος Αγιας Αννας - Παναλιαρτος
Γηπεδο Ορχομενου    15.00 μ.μ    ΑΕ Ορχομενος - ΑΟ Υψηλαντης
Γηπεδο Κυριακιου     15.00 μ.μ    ΠΑΟΚ Κυριακιου - Πανγεωργικος
Γηπεδο Θεσπιων        15.00 μ.μ    Α.Σ Λεονταριου - ΑΟ Παυλο

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
η Βαθμολογια σε 14 Αγωνες
1. Απολλων Ακραιφνιου            38
2. Παναλιαρτος                          33*
3. ΠΑΟΚ Κυριακιου                   32*
4. Πηγασος Αγίας Αννας.         28*
5. ΑΟ Υψηλαντης.                      27*
6.  ΑΕ Ορχομενος                       21*
7. Πανδαυλειακος                      20
8. Πανγεωργικος                        15*
9. Κυπαρισσος Αντικυρας         12*
10. Α.Σ Λεονταριου                      7*
11. ΑΟ Παυλο                                5*
12. ΑΟ Ασκρης                              2*

* οι ομαδες με Αστερακι εχουν ενα Αγωνα Λιγοτερο



Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
Αποτελεσματα  15ης Αγωνιστικης 
Ελικωνας Δομβραινας - ΑΕΣ Ελεωνας    0-3
Δοξα Μουρικιου - ΑΟ Υπατο                     0-3

 15η Αγωνιστικη Κυριακη 7 Φεβρουαριου
Γηπεδο Νεοχωρακιου  15.00 μ.μ   Ιωνικος Αστερας Θηβας - Ελλοπιακος
Γηπεδο Υπατου             15.00 μ.μ   Πελοπιδας Θηβας - Ηρακλης Ασωπιας
                                                              Κεραυνος Αγιου Θωμα - ΑΕ Δερβενοχωρια  3-0 α.α
                                                              Ρεπο ...Ολυμπιαδα Οινοφυτων


Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
η Βαθμολογια σε 14 Αγωνες
1. ΑΟ Υπατο                                 38
2. Ολυμπιάδα Οινοφυτων.      28*
3. Ελλοπιακος                             25*
4. Ηρακλης Ασωπιας                23*
5. Κεραυνος Αγιου Θωμα         21*
6. Πελοπιδας Θηβας                  18*
7. Ιωνικος Αστερας Θηβας       15*
8. ΑΕΣ Ελεωνας                          11
9. Δοξα Μουρικιου                       9
10. Ελικωνας Δομβραινας          7
11. ΑΕ Δερβενοχωρια                 - 

* οι ομαδες με Αστερακι εχουν ενα Αγωνα Λιγοτερο

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου