25 Νοεμβρίου 2015

τα Πρωταθληματα Ποδοσφαιρου στη Βοιωτια Σαββατο 28 και Κυριακη 29 Νοεμβριου


Α' Βοιωτιας 10η Αγωνιστικη
Σαββατο 28  Νοεμβριου
Γηπεδο Θηβας                  3.00 μ.μ     ΑΟ Θηβα - ΠΑΟΚ Κοκκινου
Γηπεδο Βαγιων                 3.00 μ.μ    Παμβαγιακος - Αρματηλατης
Γηπεδο Σχηματαριου        3.00 μ.μ    Αναγεννηση Σχηματαριου - Νικη Λαφυστιου
Γηπεδο Ασπρων Σπιτιων  3.00 μ.μ    Ενωση ΑΣΑ - Παρνασσος Αραχωβας
Γηπεδο Ασκρης                3.00 μ.μ     ΑΟ Μαυρομματιου - ΑΕ Δηλεσι
Γηπεδο Διστομου             3.00 μ.μ     Αμβρυσσεας Διστομου - Επαμεινωνδας Λευκτρων
Γηπεδο Καπαρελλιου       3.00 μ.μ     Κιθαιρωνας Καπαρελλιου - ΑΟ Θεσπιακος

Δαφνη Ερυθρων ...Ρεπο

Α' Κατηγορια Βοιωτιας
η Βαθμολογια σε 9 Αγωνες 
1. ΑΟ Θηβα                                      19 
2. Αμβρυσσεας Διστομου                19
3. Δάφνη Ερυθρων.                          18
4. Ενωση ΑΣΑ                                 17
5. Αναγεννηση Σχηματαριου           17
6. Επαμεινωνδας Λευκτρων            16
7. Κιθαιρωνας Καπαρελλιου.          12
8. Παρνασσος Αραχωβας                12
9. Παμβαγιακος                               12
10. ΠΑΟΚ Κόκκινο.                       10
11. ΑΟ Θεσπιακος                           9
12. ΑΕ Δηλεσι.                                 9
13. ΑΟ Μαυρομματιου.                   6
14. Νικη Λαφυστιου                        4     
15. Αρματηλατης.                            2


Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
 8η Αγωνιστικη 
Σαββατο 28 Νοεμβριου 
Γηπεδο Αγιου Γεωργιου      3.00 μ.μ   Πανγεωργικος - ΑΟ Υψηλαντης
Γηπεδο Παυλου                   3.00 μ.μ    ΑΟ Παυλο - Παναλιαρτος
Γηπεδο Ορχομενου              3.00 μ.μ    ΑΕ Ορχομενος - Απολλων Ακραιφνιου

Κυριακη 29 Νοεμβριου
Γηπεδο Κυριακιου                2.00 μ.μ     ΠΑΟΚ Κυριακιου - Κυπαρισσος Αντικυρας
Γηπεδο Αγιας Αννας            2.00 μ.μ     Πηγασος Αγιας Αννας - Πανδαυλειακος
Γηπεδο Ασκρης                    2.00 μ.μ     ΑΟ Ασκρης - Α.Σ Λεονταριου

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
η Βαθμολογια σε 7 Αγωνες
1. ΠΑΟΚ Κυριακιου                 19
2. Απολλων Ακραιφνιου           17
4. ΑΟ Υψηλαντης.                    16
3. Παναλιαρτος                         15
6.  ΑΕ Ορχομενος                     14
5. Πηγασος Αγίας Αννας.         10
7. Πανγεωργικος                         8
8. Κυπαρισσος Αντικυρας          7
9. Πανδαυλειακος                       5
10. ΑΟ Παυλο                            4
11. ΑΟ Ασκρης                           2
12. Α.Σ Λεονταριου                    1

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
8η Αγωνιστικη
Σαββατο 28 Νοεμβριου
Γηπεδο Υπατου                     3.00 μ.μ      ΑΟ Υπατο - Ολυμπιαδα Οινοφυτων

Κυριακη 29 Νοεμβριου
Γηπεδο Αγιου Θωμα              3.00 μ.μ      Κεραυνος Αγιου Θωμα - ΑΕΣ Ελεωνας
Γηπεδο Νεοχωρακιου            3.00 μ.μ      Ιωνικος Αστερας Θηβας - Πελοπιδας Θηβας
Γηπεδο Δομβραινας               3.00 μ.μ      Ελικωνας Δομβραινας - Δοξα Μουρικιου

ΑΕ Δερβενοχωρια - Ελλοπιακος               0-3 α.α
Ρεπο ... Ηρακλης Ασωπιας

Β' Κατηγορια Βοιωτιας Β' Ομιλος
η Βαθμολογια σε 7 Αγωνες
1. ΑΟ Υπατο                             19
2. Ολυμπιάδα Οινοφυτων.        16
3. Ελλοπιακος                           14
4. Κεραυνος Αγιου Θωμα         13
5. Ηρακλης Ασωπιας                12
6. ΑΕΣ Ελεωνας                         8
7. Πελοπιδας Θηβας                   7
8. Ιωνικος Αστερας Θηβας         6
9. Δοξα Μουρικιου                     4
10. Ελικωνας Δομβραινας          0
11. ΑΕ Δερβενοχωρια                -

*** η ΑΕ Δερβενοχωρια αποβληθηκε απο το Πρωταθλημα


                                                                     Thiva Spor 

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

οι Ομαδες Ποδοσφαιρου της Βοιωτιας στα Γηπεδα και την Κυριακη 17 Δεκεμβριου

Γ' Εθνικη Κατηγορια 4ος Ομιλος  13η Αγωνιστικη Κυριακη 17 Δεκεμβριου                                                               ...