16 Οκτωβρίου 2015

η Βοιωτια Παιζει Ποδοσφαιρο Σαββατο 17 και Κυριακη 18 Οκτωβριου 2015


Α' Κατηγορια Βοιωτιας
Aποτελεσματα 4ης Αγωνιστικης
Νικη Λαφυστιου - ΑΟ Θηβα                                             0-3 
ΠΑΟΚ Κοκκινου - ΑΟ Θεσπιακος.                                  1-0 
ΑΕ Δηλεσι - Δαφνη Ερυθρων.                                          1-0
Παρνασσος Αραχωβας - Κιθαιρωνας Καπαρελλιου.        0-2
Επαμεινωνδας Λευκτρων - ΑΟ Μαυρομματιου.              4-0 
Αρματηλατης - Ενωση ΑΣΑ.                                            0-2
Παμβαγιακος - Αναγεννηση Σχηματαριου.                       0-3
Ρεπο ... Αμβρυσσεας Διστομου

Α' Κατηγορια Βοιωτιας

η Βαθμολογια σε 4 Αγωνες 
1. ΑΟ Θηβα                                    12   
2. Ενωση ΑΣΑ                                12  
3. Αναγεννηση Σχηματαριου         10
4. Αμβρυσσεας Διστομου                9*       
5. Δαφνη Ερυθρων                           9
6. Κιθαιρωνας Καπαρελλιου            6  
7. Επαμεινωνδας Λευκτρων             6*
8. Παρνασσος Αραχωβας                 4      
9. ΑΟ Μαυρομματιου                       3      
10. Παμβαγιακος                              3*  
11. ΑΕ Δηλεσι                                  3     
12. Νικη Λαφυστιου                        3 
13. ΠΑΟΚ Κοκκινου                       3  
14. Αρματηλατης                             0*         
15. ΑΟ Θεσπιακος                           0    
  

*** οι ομαδες με Αστερακι εχουν κανει το Ρεπο τους

Β' Κατηγορια Βοιωτιας Α' Ομιλος 
Αποτελεσματα 3ης Αγωνιστικης
Α.Σ Λεονταριου - Πανγεωργικος   1-1
ΑΟ Παυλο - ΑΟ Υψηλαντης         1-3

Κυριακη 18 Οκτωβριου 

Γηπεδο Ασκρης         3.30 μ.μ   ΑΟ Ασκρης - Πανδαυλειακος
Γηπεδο Αγιας Αννας 3.30 μ.μ   Πηγασος Αγιας Αννας - Απολλων Ακραιφνιου
Γηπεδο Ορχομενου   3.30 μ.μ   ΑΕ Ορχομενος - Κυπαρισσος Αντικυρας
Γηπεδο Κυριακιου    3.30 μ.μ   ΠΑΟΚ Κυριακιου - Παναλιαρτος


Β' Κατηγορια Βοιωτιας Α' Ομιλος
η Βαθμολογια σε 3 Αγωνες 
1. ΑΟ Υψηλαντης                   9
2. ΠΑΟΚ Κυριακιου               4*
3. Απολλων Ακραιφνιου         4*
4. Πηγασος Αγιας Αννας        4*
5. Πανδαυλειακος                   4*
6. Πανγεωργικος                     4
7. Παναλιαρτος                       3*
8. Κυπαρισσος Αντικυρας      3*
9. ΑΕ Ορχομενος                    2*
10. Α.Σ Λεονταριου                1
11. ΑΟ Παυλο                         0
12. ΑΟ Ασκρης                       0*

*** οι ομαδες με Αστερακι εχουν ενα Αγωνα Λιγοτερο

Β' Κατηγορια Βοιωτιας Β' Ομιλος 
Αποτελεσματα 3ης Αγωνιστικης
ΑΟ Υπατο - Ελλοπιακος                       3-0
Δοξα Μουρικιου - ΑΕ Δερβενοχωρια  3-0 α.α

Κυριακη 18 Οκτωβριου

Γηπεδο Αγιου Θωμα   3.30 μ.μ  Κεραυνος Αγιου Θωμα - Ολυμπιαδα Οινοφυτων
Γηπεδο Νεοχωρακιου 3.30 μ.μ Ιωνικος Αστερας Θηβας - ΑΕΣ Ελεωνας
Γηπεδο Δομβραινας    3.30 μ.μ Ελικωνας Δομβραινας - Ηρακλης Ασωπιας
Ρεπο ... Πελοπιδας Θηβας


Β' Κατηγορια Βοιωτιας Β' Ομιλος
η Βαθμολογια σε 1 Αγωνα
1. ΑΟ Υπατο                            7
2. Ολυμπιαδα Οινοφυτων        6*
3. Ελλοπιακος                          6
4. Πελοπιδας Θηβας                4
5. Κεραυνος Αγιου Θωμα       4*
6. Ηρακλης Ασωπιας               3*
7. Δοξα Μουρικιου                  3
8. ΑΕΣ Ελεωνας                      1*
9. Ελικωνας Δομβραινας         0*
10. Ιωνικος Αστερας Θηβας    0*
11. ΑΕ Δερβενοχωρια             0

*** η ΑΕ Δερβενοχωρια εχει τρεις Μηδενισμους και Αποβαλλεται 
Απο το Πρωταθλημα

*** οι ομαδες με Αστερακι εχουν ενα Αγωνα Λιγοτερο


                                                          Thiva Spor

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Α' ΕΣΚΑΣΕ ... Α.Σ Αρης Θηβας - Συλλας Αιδηψου Σαββατο 21 Οκτωβριου 15.30 μ.μ

Πρωταθλημα Μπασκετ Α' ΕΣΚΑΣΕ 2η Αγωνιστικη  Πρωτο εντος εδρας παιχνιδι για τον Αθλητικο Συλλογο Αρη Θηβας  που θα υποδεχθει το Σαββ...