31 Αυγούστου 2015

Εγινε η Κληρωση σε Πρωταθλημα και Κυπελλο Βοιωτιας 2015-16


Κληρωση Κυπελλου Βοιωτιας 2015-16
οι Αγωνες Σαββατο 12 και Κυριακη 13 Σεπτεμβριου

ΑΟ Υψηλαντης - ΑΟ Θηβα    ο Αγωνας στη Θηβα
Κεραυνος Αγιου Θωμα - Αμβρυσσεας Διστομου
Δοξα Μουρικιου - ΑΕ Δηλεσι
ΑΟ Υπατο - ΠΑΟΚ Κοκκινο
Απολλων Ακραιφνιου - Δαφνη Ερυθρων
Πανδαυλειακος - Παμβαγιακος
Πηγασος Αγιας Αννας - Ενωση ΑΣΑ
Παναλιαρτος - Κιθαιρωνας Καπαρελλιου
ΑE Ορχομενος - ΑΟ Θεσπιακος
Ολυμπιαδα Οινοφυτων - Επαμεινωνδας Λευκτρων
Νικη Λαφυστιου - Παρνασσος Αραχωβας
Αναγεννηση Σχηματαριου - Αρματηλατης

Πρωταθλημα Α' Κατηγοριας Βοιωτιας 2015-16
1η Αγωνιστικη
Κιθαιρωνας Καπαρελλιου - ΑΟ Θηβα
Ρεπο - Επαμεινωνδας Λευκτρων
Αρματηλατης - Νικη Λαφυστιου
Παμβαγιακος - Παρνασσος Αραχωβας
Αμβρυσσεας Διστομου - ΑΕ Δηλεσιου
Αναγεννηση Σχηματαριου - ΠΑΟΚ Κοκκινου
Ενωση ΑΣΑ - ΑΟ Θεσπιακος
ΑΟ Μαυρομματιου - Δαφνη Ερυθρων

2η Αγωνιστικη
Αρματηλατης - Ρεπο
Επαμεινωνδας Λευκτρων - Παμβαγιακος
Νικη Λαφυστιου - Αμβρυσσεας Διστομου
Παρνασσος Αραχωβας - Αναγεννηση Σχηματαριου
ΑΕ Δηλεσιου - Ενωση ΑΣΑ
ΠΑΟΚ Κοκκινου - ΑΟ Μαυρομματιου
ΑΟ Θεσπιακος - ΑΟ Θηβα
Δαφνη Ερυθρων - Κιθαιρωνας Καπαρελλιου

3η Αγωνιστικη
Ρεπο - Παμβαγιακος
Αμβρυσσεας Διστομου - Αρματηλατης
Αναγεννηση Σχηματαριου - Επαμεινωνδας Λευκτρων
Ενωση ΑΣΑ - Νικη Λαφυστιου
ΑΟ Μαυρομματιου - Παρνασσος Αραχωβας
ΑΟ Θηβα - ΑΕ Δηλεσιου
Κιθαιρωνας Καπαρελλιου - ΠΑΟΚ Κοκκινου
ΑΟ Θεσπιακος - Δαφνη Ερυθρων

4η Αγωνιστικη
Αμβρυσσεας Διστομου - Ρεπο
Παμβαγιακος - Αναγεννηση Σχηματαριου
Αρματηλατης - Ενωση ΑΣΑ
Επαμεινωνδας Λευκτρων - ΑΟ Μαυρομματιου
Νικη Λαφυστιου - ΑΟ Θηβα
Παρνασσος Αραχωβας - Κιθαιρωνας Καπαρελλιου
ΑΕ Δηλεσιου - Δαφνη Ερυθρων
ΠΑΟΚ Κοκκινου - ΑΟ Θεσπιακος

5η Αγωνιστικη
Ρεπο - Αναγεννηση Σχηματαριου
Ενωση ΑΣΑ - Αμβρυσσεας Διστομου
ΑΟ Μαυρομματιου - Παμβαγιακος
ΑΟ Θηβα - Αρματηλατης
Κιθαιρωνας Καπαρελλιου - Επαμεινωνδας Λευκτρων
Δαφνη Ερυθρων - Νικη Λαφυστιου
ΑΟ Θεσπιακος - Παρνασσος Αραχωβας
ΑΕ Δηλεσιου - ΠΑΟΚ Κοκκινου

6η Αγωνιστικη
Ενωση ΑΣΑ - Ρεπο
Αναγεννηση Σχηματαριου - ΑΟ Μαυρομματιου
Αμβρυσσεας Διστομου - ΑΟ Θηβα
Παμβαγιακος - Κιθαιρωνας Καπαρελλιου
Αρματηλατης - Δαφνη Ερυθρων
Επαμεινωνδας Λευκτρων - ΑΟ Θεσπιακος
Νικη Λαφυστιου - ΠΑΟΚ Κοκκινου
Παρνασσος Αραχωβας - ΑΕ Δηλεσιου

7η Αγωνιστικη
Ρεπο - ΑΟ Μαυρομματιου
ΑΟ Θηβα - Ενωση ΑΣΑ
Κιθαιρωνας Καπαρελλιου - Αναγεννηση Σχηματαριου
Δαφνη Ερυθρων - Αμβρυσσεας Διστομου
ΑΟ Θεσπιακος - Παμβαγιακος
ΠΑΟΚ Κοκκινου - Αρματηλατης
ΑΕ Δηλεσιου - Επαμεινωνδας Λευκτρων
Νικη Λαφυστιου - Παρνασσος Αραχωβας

8η Αγωνιστικη
ΑΟ Θηβα - Ρεπο 
ΑΟ Μαυρομματιου - Κιθαιρωνας Καπαρελλιου
Ενωση ΑΣΑ - Δαφνη Ερυθρων
Αναγεννηση Σχηματαριου - ΑΟ Θεσπιακος
Αμβρυσσεας Διστομου - ΠΑΟΚ Κοκκινου
Παμβαγιακος - ΑΕ Δηλεσιου
Αρματηλατης - Παρνασσος Αραχωβας
Επαμεινωνδας Λευκτρων - Νικη Λαφυστιου

9η Αγωνιστικη
Ρεπο  - Κιθαιρωνας Καπαρελλιου
Δαφνη Ερυθρων - ΑΟ Θηβα
ΑΟ Θεσπιακος - ΑΟ Μαυρομματιου
ΠΑΟΚ Κοκκινου - Ενωση ΑΣΑ
ΑΕ Δηλεσιου - Αναγεννηση Σχηματαριου
Παρνασσος Αραχωβας - Αμβρυσσεας Διστομου
Νικη Λαφυστιου - Παμβαγιακος
Επαμεινωνδας Λευκτρων - Αρματηλατης

10η Αγωνιστικη
Δαφνη Ερυθρων - Ρεπο 
Κιθαιρωνας Καπαρελλιου - ΑΟ Θεσπιακος
ΑΟ Θηβα - ΠΑΟΚ Κοκκινου
ΑΟ Μαυρομματιου - ΑΕ Δηλεσιου
Ενωση ΑΣΑ - Παρνασσος Αραχωβας
Αναγεννηση Σχηματαριου - Νικη Λαφυστιου
Αμβρυσσεας Διστομου - Επαμεινωνδας Λευκτρων
Παμβαγιακος - Αρματηλατης

11η Αγωνιστικη
Ρεπο - ΑΟ Θεσπιακος
ΠΑΟΚ Κοκκινου - Δαφνη Ερυθρων
ΑΕ Δηλεσιου - Κιθαιρωνας Καπαρελλιου
Παρνασσος Αραχωβας - ΑΟ Θηβα
Νικη Λαφυστιου - ΑΟ Μαυρομματιου
Επαμεινωνδας Λευκτρων - Ενωση ΑΣΑ
Αρματηλατης - Αναγεννηση Σχηματαριου
Παμβαγιακος - Αμβρυσσεας Διστομου

12η Αγωνιστικη
ΠΑΟΚ Κοκκινου - Ρεπο
ΑΟ Θεσπιακος - ΑΕ Δηλεσιου
Δαφνη Ερυθρων - Παρνασσος Αραχωβας
Κιθαιρωνας Καπαρελλιου - Νικη Λαφυστιου
ΑΟ Θηβα - Επαμεινωνδας Λευκτρων
ΑΟ Μαυρομματιου - Αρματηλατης
Ενωση ΑΣΑ - Παμβαγιακος
Αναγεννηση Σχηματαριου - Αμβρυσσεας Διστομου

13η Αγωνιστικη
Ρεπο - ΑΕ Δηλεσιου 
Παρνασσος Αραχωβας - ΠΑΟΚ Κοκκινου
Νικη Λαφυστιου - ΑΟ Θεσπιακος
Επαμεινωνδας Λευκτρων - Δαφνη Ερυθρων
Αρματηλατης - Κιθαιρωνας Καπαρελλιου
Παμβαγιακος - ΑΟ Θηβα
Αμβρυσσεας Διστομου - ΑΟ Μαυρομματιου
Αναγεννηση Σχηματαριου - Ενωση ΑΣΑ


14η Αγωνιστικη
Παρνασσος Αραχωβας - Ρεπο 
ΑΕ Δηλεσιου - Νικη Λαφυστιου
ΠΑΟΚ Κοκκινου - Επαμεινωνδας Λευκτρων
ΑΟ Θεσπιακος - Αρματηλατης
Δαφνη Ερυθρων - Παμβαγιακος
Κιθαιρωνας Καπαρελλιου - Αμβρυσσεας Διστομου
ΑΟ Θηβα - Αναγεννηση Σχηματαριου
ΑΟ Μαυρομματιου - Ενωση ΑΣΑ

15η Αγωνιστικη
Ρεπο  - Νικη Λαφυστιου
Επαμεινωνδας Λευκτρων - Παρνασσος Αραχωβας
Αρματηλατης - ΑΕ Δηλεσιου
Παμβαγιακος - ΠΑΟΚ Κοκκινου
Αμβρυσσεας Διστομου - ΑΟ Θεσπιακος
Αναγεννηση Σχηματαριου - Δαφνη Ερυθρων
Ενωση ΑΣΑ - Κιθαιρωνας Καπαρελλιου
ΑΟ Μαυρομματιου - ΑΟ Θηβα

*** Στον δευτερο γυρο οι Αγωνες Αντστροφα

το Κυπελλο Βοιωτιας θα διεξαχθει Σαββατο 12 και Κυριακη 13 Σεπτεμβριου
Ενω η 1η Αγωνιστικη του Πρωταθληματος Α' Κατηγοριας
θα διεξαχθει το Σαββατο 19 Σεπτεμβριου
τις Επομενες ημερες μετα απο Διαβουλευσεις θα γινει γνωστο 
ποιες ομαδες θα καταλαβουν τις κενες θεσεις στην Α' Κατηγορια Βοιωτιας

*** οι ομαδες της Β' Κατηγοριας Βοιωτιας
που τερματισαν στην 3η θεση  Πηγασος Αγιας Αννας και Δοξα Μουρικιου /Πελοπιδας
εαν το Επιθυμουν καταλαμβανουν τις κενες θεσεις χωρις Μπαραζ στην Α' Βοιωτιας

Συμφωνα με τον κανονισμο η Επιτροπη Πρωταθληματος 
θα ερθει σε επαφη με oλες τις ομαδες της Β' Κατηγοριας

η Κληρωση της Β' Κατηγοριας Βοιωτιας
Αναβληθηκε για την ερχομενη Δευτερα 7 Αυγουστου

                           
                                Thiva Spor


Αρχιζει η Κληρωση Πρωταθληματων και Κυπελλου Βοιωτιας



Ξεκινησε η Διαδικασια της Γενικης Συνελευσης
ο Προεδρος της Ενωσης Ποδοσφαιρικων Σωματειων Βοιωτιας
κ. Τοπολιατης Ευαγελλος πηρε τον λογο μετα την Απαρτια των Σωματειων
Ξεκινα ειπε μια πολυ δυσκολη χρονια για ολους
για να μπορουμε να εχουμε ποδοσφαιρικα Σωματεια στη Βοιωτια
Καλη χρονια και υπομονη σε ολους θα ειμαστε κοντα σας σε οτι χρειαστειτε
Αρχιζουν τα πρακτικα της Γενικης Συνελευσης με θεματα ποδοσφαιρου
Εκριθηκε ομοφωνα ο Προυπολογισμος παροτι ειπε ο Προεδρος θα βγει
 η χρονια με μεγαλη δυσκολια
Εχουμε συνεχιζοντας ο Προεδρος ενα απο τα καλυτερα Αθλητικα κεντρα
 της Ελλαδος στον Αγιο Σπυριδωνα
με τα παιδια της Βοιωτιας των Μικτων ομαδων να προπονουνται εδω οπως
 και οι ομαδες Κ.17 και Κ.20 του Λεβαδειακου
Συνεχιζεται η Διαδικασια της Γενικης Συνελευσης 
με τον Προεδρο Τοπολιατη Ευαγγελο να αναφερεται στην χρονια που περασε 
και σε κανονες ποδοσφαιρου
Εχουμε 70 Διαιτητες στη Βοιωτια και προσπαθουμε να βελτιωνονται συνεχως 
με σεμιναρια και  κυριως νεα και μορφωμενα παιδια
Αρχιζει η Ενημερωση για τα Πρωταθληματα της Νεας Χρονιας
Στην Ανζεντα της Α' Κατηγοριας  16 ομαδων υπαρχουν δυο θεσεις κενες 
του ΑΟ Πλαταιων και του ΠΑΟΚ Κυριακιου [θα Αγωνιστει στη Β' Κατηγορια]
Αναμενεται να μαθουμε ποιες ομαδες θα συμπληρωσουν τις κενες θεσεις
και σε λιγη ωρα θα αρχισουν οι κληρωσεις
πρωτα η Γενικη Συνελευση θα ρωτησει τις ομαδες της Β' Κατηγοριας
που εχουν  καταλαβει 3 θεση στο Πρωταθλημα 
εαν θελουν να συμπληρωσουν τις κενες θεσεις 
θα δοθει χρονος σε Πηγασο Αγιας Αννας και Δοξα Μουρικιου/Πελοπιδα να αποφασισουν 
η Κληρωση θα γινει με ομαδα Α' και Ομαδα Β'

Διακοπτεται η Συνεδριαση για λιγη ωρα 
Γινονται διαβουλευσεις για τις ομαδες που θα συμπληρωσουν τις κενες θεσεις
ενω επανερχεται η αρχικη σκεψη εαν δεν δεχτουν οι ομαδες της Β'
Πηρε το λογο ο Προεδρος κατα των Αναβολικων Κατσιμπαρδης Γιωργος
ενω μοιραστηκαν και βιβλιαρακια στην προσπαθεια που γινεται κατα των Αναβολικων
Συνεχιζει το λογο του ο κ. Κατσιμπαρδης

Συνεχιζεται η Συνεδριαση 
Αναβαλεται η κληρωση της Β' Κατηγοριας
για την ερχομενη Δευτερα
η Κληρωση της Α' Κατηγοριας θα γινει με ομαδα Α' καο ομαδα Β'

Αρχιζει πρωτα η Κληρωση Κυπελλου Βοιωτιας
Γηπεδουχοι  οι ομαδες Β' Κατηγοριας

ΑΟ Υψηλαντης - ΑΟ Θηβα ο Αγωνας στη Θηβα
Κεραυνος Αγιου Θωμα - Αμβρυσσεας Διστομου
Δοξα Μουρικιου/Πελοπιδας - ΑΕ Δηλεσι
ΑΟ Υπατο - ΠΑΟΚ Κοκκινο
Απολλων Ακραιφνιου - Δαφνη Ερυθρων
Πανδαυλειακος - Παμβαγιακος
Πηγασος Αγιας Αννας - Ενωση ΑΣΑ
Παναλιαρτος - Κιθαιρωνας Καπαρελλιου
ΑΟ Ορχομενος - ΑΟ Θεσπιακος
Ολυμπιαδα Οινοφυτων - Επαμεινωνδας Λευκτρων
Νικη Λαφυστιου - Παρνασσος Αραχωβας
Αναγεννηση Σχηματαριου - Αρματηλατης

Πρωταθλημα Α' Κατηγοριας Βοιωτιας 2015-16
1η Αγωνιστικη
Κιθαιρωνας Καπαρελλιου - ΑΟ Θηβα
Ομαδα Α' - Επαμεινωνδας Λευκτρων
Αρματηλατης - Νικη Λαφυστιου
Παμβαγιακος - Παρνασσος Αραχωβας
Αμβρυσσεας Διστομου - ΑΕ Δηλεσιου
Αναγεννηση Σχηματαριου - ΠΑΟΚ Κοκκινου
Ενωση ΑΣΑ - ΑΟ Θεσπιακος
Ομαδα Β' - Δαφνη Ερυθρων

Σε λιγη ωρα και οι υπολοιπες Αγωνιστικες
το Κυπελλο Βοιωτιας θα διεξαχθει Σαββατο 12 και Κυριακη 13 Σεπτεμβριου
Ενω η 1η Αγωνιστικη του Πρωταθληματος Α' Κατηγοριας
θα διεξαχθει το Σαββατο 19 Σεπτεμβριου
τις Επομενες ημερες μετα απο Διαβουλευσεις θα γινει γνωστο 
ποιες ομαδες θα καταλαβουν τις κενες θεσεις στην Α' Κατηγορια Βοιωτιας













30 Αυγούστου 2015

το ΘΗΒΑ SPOR Στην Κληρωση Πρωταθληματων και Κυπελλου Βοιωτιας την Δευτερα 31 Αυγουστου


Ξεκινησε η Διαδικασια της Γενικης Συνελευσης
ο Προεδρος της Ενωσης Ποδοσφαιρικων Σωματειων Βοιωτιας
κ. Τοπολιατης Ευαγελλος πηρε τον λογο μετα την Απαρτια των Σωματειων
Ξεκινα ειπε μια πολυ δυσκολη χρονια για ολους
για να μπορουμε να εχουμε ποδοσφαιρικα Σωματεια στη Βοιωτια
Καλη χρονια και υπομονη σε ολους θα ειμαστε κοντα σας σε οτι χρειαστειτε
Αρχιζουν τα πρακτικα της Γενικης Συνελευσης με θεματα ποδοσφαιρου
Εκριθηκε ομοφωνα ο Προυπολογισμος παροτι ειπε ο Προεδρος θα βγει
 η χρονια με μεγαλη δυσκολια
Εχουμε συνεχιζοντας ο Προεδρος ενα απο τα καλυτερα Αθλητικα κεντρα
 της Ελλαδος στον Αγιο Σπυριδωνα
με τα παιδια της Βοιωτιας να προπονουνται εδω οπως και οι ομαδες 
Κ.17 και Κ.20 του Λεβαδειακου


                               Thiva Spor

ο Κιθαιρωνας Καπαρελλιου 2-0 στα Λευκτρα τον Επαμεινωνδα σε Φιλικο Προετοιμασιας


Σε φιλικο παιχνιδι προετοιμασιας που εγινε χθες το Απογευμα στο Γηπεδο Λευκτρων 
ο Κιθαιρωνας Καπαρελλιου με δυο πολυ ωραια γκολ που πετυχαν 
ο Φιλης στο 35' και ο Χρηστου στο 41'
Νικησε 2-0 τον τοπικο Επαμεινωνδα Λευκτρων 
οι ποδοσφαιριστες των δυο ομαδων που Επαιξαν  στο τοπικο φιλικο Ντερμπι 
με την Αγωνιστικοτητα τους ικανοποιησαν σε μεγαλο βαθμο 
τους προπονητες τους που ηθελαν απο το Δυνατο Φιλικο Παιχνιδι
 να βγαλουν χρησιμα συμπερασματα για την δυναμικοτητα των ομαδων τους

Διαιτητης της Συναντησης ο Θανασης Σοφος [ Συνδεσμου Βοιωτιας]
Γιατρος του Αγωνα ο κ. Καμουτσης Αναστασιος

Επαμεινωνδας Λευκτρων [ Κυριακου Αγγελος ]
Κουτρουμπας , Μανοπουλος , Γιαννακης , Καπελιος , Κοκκαλης , Χρυσικος
Καναρης Μ., Ραχουτης , Κουτσοδημος , Λαμπρου , Παπαναστασιου
Επαιξαν και οι Καναρης Σ., Λαλιωτης , Λαμπρου , Ραχουτης , Ροκας , Χατζηδιακος
Χατζης Χ., Χατζης Κ., Ροκας , Πηλιουρης

Κιθαιρωνας Καπαρελλιου [ Παπαναστασιου Σωτηρης ] 
Γερογιαννης , Μυτιληνης , Σεχαι , Παπαθανασιου , Κουκουλας 
Λαμπρου Κ. , Λαμπρου Β., Μποβαλης , Φιλης , Κωνστας , Χρηστου
Επαιξαν και οι Κουτσοδημος Μ., Κουτσοδημος Κ., Γερογιαννης , Μπατσουλης
Νοκας Γ., Νοκας Γ., Πικασης , Ζερικιωτης , Καλαντζης

*** ο Επαμεινωνδας Λευκτρων την Κυριακη 30 Αυγουστου
θα παιξει σε ενα ακομα φιλικο παιχνιδι στο Γηπεδο Θεσπιων στις 6.00 μ.μ 
με Αντιπαλο τον ΑΟ Θεσπιακο

*** την Δευτερα 21 Αυγουστου στις 6.00 μ.μ 
στην Αιθουσα Εκδηλωσεων της Ε.Π.Σ Βοιωτιας στον Αγιο Σπυριδωνα
θα γινει η Κληρωση Πρωταθληματων και Κυπελλου Βοιωτιας


29 Αυγούστου 2015

τα Φιλικα Παιχνιδια των ομαδων Ποδοσφαιρου της Βοιωτιας Σαββατο 29 και Κυριακη 30 Αυγουστου


Την Δευτερα 31 Αυγουστου στις 6.00 μ.μ  στην Αιθουσα Εκδηλωσεων της Ε.Π.Σ Βοιωτιας
στον Αγιο Σπυριδωνα θα γινει η Κληρωση Πρωταθληματων και Κυπελλου

 το Ερχομενο Σαββατοκυριακο 5 και 6 Σεπτεμβριου 
θα διεξαχθει η πρωτη φαση του Κυπελλου Βοιωτιας
Ενω για το Πρωταθλημα λογω της Εκλογικης διαδικασιας την Κυριακη 20 Σεπτεμβριου 
θα Αποφασισει η Γενικη Συνελευση τις ημερομηνιες

Πλησιαζουν οι Επισημες υποχρεωσεις των ομαδων Ποδοσφαιρου της Βοιωτιας
και το Σαββατοκυριακο 29 και 30 Αυγουστου 
κλειστηκαν δυνατα τεστ

Σαββατο 29 Αυγουστου
ΑΟ Θηβα - Ενωση ΑΣΑ                                                           3-0 Τελικο
Επαμεινωνδας Λευκτρων - Κιθαιρωνας Καπαρελλιου    0-2  Τελικο
Προοδευτικη Λαρυμνας - Παμβαγιακος                              1-4  Τελικο
Αρματηλατης - Κεραυνός Αγίου Θωμά                                0-1  Τελικο

Πρωταθλημα Super League

  Λεβαδειακος - Ολυμπιακος Πειραιως                                0-2 Τελικο

Κυριακη 30 Αυγουστου 
Αμβρυσσεας Διστομου - ΑΟ Χαιδαριου                                  1-3
Απολλων Ακραιφνιου - Ολυμπιαδα Οινοφυτων
 ΑΟ Θεσπιακος -  Επαμεινωνδας Λευκτρων                          0-2
Ιωνικός Αστέρας Θήβας - Δοξα Μουρικιου/Πελοπιδας     2-1

Τεταρτη 2 Σεπτεμβριου
Γηπεδο Αλιαρτου      7.00 μ.μ   Παναλιαρτος - Α.Σ Λεονταριου

28 Αυγούστου 2015

Mε τον Ιστορικο Σπορτιγκ Αρχιζει η Χρονια για τον Ε.Σ '' Καδμο Θηβας '' στο Πρωταθλημα της Γ' Εθνικης Μπασκετ


Εγινε σημερα το Μεσημερι στην Αιθουσα του Hotel Divani Caravel
η Κληρωση Πρωταθληματος Μπασκετ Γ' Εθνικης Ανδρων 2ος Ομιλος
η Ενωση Συλλογων ''Καδμος Θηβας ''
θα υποδεχθει την 1η Αγωνιστικη στο Κλειστο Ανδρεας Ερρικος Χατζοπουλος 
την Ιστορικη ομαδα του Σπορτιγκ

Φωτογραφία του χρήστη ThivaCity Fans.

26 Αυγούστου 2015

Παιζουν Φιλικα Παιχνιδια οι ομαδες της Βοιωτιας και την Τεταρτη 26 Αυγουστου


Συνεχιζονται τα φιλικα παιχνιδια προετοιμασιας των Ποδοσφαιρικων ομαδων της Βοιωτιας

Τεταρτη 26 Αυγουστου
 ΑΟ Αταλαντης - ΑΟ Θηβα                                  0-1
Αμβρυσσεας Διστομου - Νικη Λαφυστιου         3-0
Κιθαιρων Καπαρελλιου - Παμβαγιακος           0-0

Παρασκευη 28 Αυγουστου 
Φιλικο Βετερανων Γηπεδο Κυριακιου 6.00 μ.μ
ΠΑΟΚ Κυριακιου - Λεβαδειακος

Σαββατο 29 Αυγουστου
Γηπεδο Θηβας   6.00 ΑΟ Θηβα - Ενωση ΑΣΑ

Κυριακη 30 Αυγουστου

Γηπεδο Διστομου 6.00 μ.μ Αμβρυσσεας Διστομου - ΑΟ Χαιδαριου

ΦΙΛΙΚΟ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΣΤΟ ΚΥΡΙΑΚΙ ΜΕ ΠΡΟΣΚΕΚΛΗΜΕΝΟΥΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

25 Αυγούστου 2015

Α.Π.Ο ΑΤΑΛΑΝΤΗ - ΑΟ ΘΗΒΑ Φιλικος Αγωνας Προετοιμασιας την Τεταρτη 26 Αυγουστου

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
Τετάρτη 26-08-2015 ώρα 18:00
Γήπεδο Μεγαπλατάνου



'' ΘΗΒΑ ΠΙΝΔΑΡΕΙΑ 2015 '' 23 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - 13 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

pindareia2015-thiva-exeismin


ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ  ΠΙΝΔΑΡΕΙΑ 2015
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Α Υ Γ Ο Υ Σ Τ Ο Σ 
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΘΗΒΑΣ ώρα 8:30μ.μ
ΒΡΑΔΙΑ ΓΛΕΝΤΙΟΥ ΜΕ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΠΟ
ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΦΙΛΩΝ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΝ:
ΚΛΑΡΙΝΟ: ΔΗΜ.ΖΑΧΑΡΙΑΣ
ΛΑΟΥΤΟ: ΑΓΓ.ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΚΡΟΥΣΤΑ: Κ. ΓΙΟΥΛΤΟΥΡΗΣ
ΤΡΑΓΟΥΔΙ: Σ.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 24 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙΟΥ ώρα 8:00μ.μ
 1ο ΑΝΤΑΜΩΜΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΕΥΤΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ:
  1. ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ «ΛΑΪΟΣ»
  2. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΑΙΩΝ
  3. ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ «ΤΕΡΨΥΧΩΡΕΙΟ»
  4. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΝΤΙΩΝ «ΣΑΠΩΝ» (ΚΑΣΣΙΤΕΡΑ) ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

ΤΡΙΤΗ 25 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙΟΥ ώρα 8:00μ.μ
1ο ΑΝΤΑΜΩΜΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΕΥΤΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ:
  1. ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ «ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ»
  2. ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΚΑΛΑΣ ΩΡΩΠΟΥ
  3. ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΔΩΝ ΘΗΒΑΣ
  4. ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ «ΒΛΑΧΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ»

ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΘΗΒΑΣ ώρα 9:00μ.μ
ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΒΡΑΔΙΑ ΜΕ «ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΘΗΒΑΣ»
ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΝ:
ΤΡΑΓΟΥΔΙ: Β. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ
ΤΡΑΓΟΥΔΙ: Α. ΛΑΖΑΡΟΥ
ΤΡΑΓΟΥΔΙ: Δ.ΚΕΛΕΚΙΔΗ
ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ: Β. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ
ΠΛΗΚΤΡΑ: Κ.ΔΕΔΕΣ

ΠΕΜΠΤΗ 27 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΘΗΒΑΣ Ώρα 8:30μ.μ
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ
ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ
ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΘΗΒΑΣ ώρα 8:30μ.μ
    ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΟΡΟΙ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
  1. ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΑΡΜΑΤΟΣ ΚΑΙ
  2. ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΛ/ΣΤΙΚΟ ΟΜΙΛΟ «ΕΙΛΕΣΙΟΝ» ΑΣΩΠΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΕΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΘΗΒΑΣ ΩΡΑ 9:00 μ.μ.
«ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΟ ΦΕΓΓΑΡΙ» ΜΕ ΖΩΝΤΑΝΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
ΑΠΟ ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΘΗΒΑΪΚΗΣ ΑΡΧΑΙΟΓΝΩΣΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙΟΥ ώρα 8:30μ.μ
Παιδική Θεατρική Παράσταση
«ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ» ΤΗΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗΣ ΔΕΛΤΑ
Σκηνοθεσία:  Κάρμεν Ρουγγέρη, Χριστίνα Κουλουμπή
ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΝ ΟΙ ΗΘΟΠΟΙΟΙ:
Φαρμάκης Νεκτάριος , Κομπόγιωργας Αλέξανδρος, Πολυκανδρίτου Δέσποινα, Νικολάου Γιάννης,  Σοφιανοπούλου Αμάντα, Χρυσανθοπούλου Μυρτώ, Λιναρδάτου Κωνσταντίνα


ΔΕΥΤΕΡΑ 31 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙΟΥ «ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ» ώρα 9:00μ.μ
ΜΟΥΣΙΚΟΘΕΑΤΡΙΚΗ Παράσταση
ΤΩΝ: ΘΑΝ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΜΙΧ. ΡΕΠΠΑ
 «ΠΡΙΝ ΤΟ ΧΑΡΑΜΑ»
Ερμηνεύουν: Σ. Βόσσου, Στ. Διονυσίου, Κ. Κούκα, Μπ. Μαγγίρα, Αλ. Μπουρδούμης, Ορ. Τζιόβας.


Σ Ε Π Τ Ε Μ Β Ρ Ι Ο Σ
ΤΕΤΑΡΤΗ 2 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙΟΥ  Ώρα 9:00μ.μ
ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ
«ΟΝΕΙΡΟ ΘΕΡΙΝΗΣ ΝΥΚΤΟΣ»
ΤΟΥ ΣΑΙΞΠΗΡ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΘΗΒΑΣ
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ-ΔΙΑΣΚΕΥΗ: ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΜΒΑΚΑΡΗ


ΠΕΜΠΤΗ 3 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙΟΥ ώρα 9:00μ.μ
ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΖΑΜΠΕΤΑ
ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΦΙΛΩΝ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
& ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΘΗΒΑΣ
ΠΑΙΖΟΥΝ  & ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΝ: ΔΡΙΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ, ΠΑΠΖΟΓΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ, ΛΑΖΑΡΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ, ΚΑΡΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΧΟΡΩΔΙΑ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΘΗΒΑΣ, ΧΟΡΕΥΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΛΥΚΕΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΔΩΝ ΘΗΒΑΣ & Ο 11χρονος ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΠΛΑΤΕΙΑ ΣΥΝΟΙΚΙΑΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΘΗΒΑΣ ώρα 8:30μ.μ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΟΡΟΙ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ:
  1. ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΕΚΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΑΜΠΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
  2. ΧΟΡΕΥΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΧΩΣΤΙΩΝ
  3. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ ΚΑΙ ΧΕΝ ΘΗΒΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙΟΥ ώρα 9:00μ.μ
ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ «ΑΝΤΙΓΟΝΗ» ΤΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗ.
Σκην. ΘΕΜΙΣ ΜΟΥΜΟΥΛΙΔΗΣ
Παίζουν: Nικήτας Τσακίρογλου, Ιωάννα Παππά, Σταύρος Ζαλμάς, Νίκος Αρβανίτης, Λουκία Μιχαλοπούλου, Μαρούσκα Παναγιωτοπούλου, Χρήστος Πλαΐνης, Κώστας Βελέτζας, Γιώργος Παπαπαύλου, Μάνος Καρατζογιάννης, Γιώργος Νούσης

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
Ι. ΝΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΘΗΒΩΝ Ώρα 8:00 μ.μ.
ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΧΟΡΩΔΙΑΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ :
  1. ΤΗΝ ΧΟΡΩΔΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΙΕΡΟΨΑΛΤΩΝ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΘΗΒΩΝ Ο «ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ» ΚΑΙ
  2. ΤΗΝ ΧΟΡΩΔΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΙΕΡΟΨΑΛΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ ΟΜΣΙΕ: ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ Ο ΙΑΤΡΟΣ & ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗΣ Κ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΟΥΜ

ΔΕΥΤΕΡΑ 7 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙΟΥ ώρα 8:00 μ.μ
ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ
«ΕΝΑΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΚΕΦΑΛΟΣ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΜΥΤΕΡΟΚΕΦΑΛΩΝ»
Σκηνοθεσία: Κώστας Βουτσάς
Παίζουν: Κώστας Βουτσάς, Αλίκη Κατσαβού, Άγγελος Μπέσσας, Αναστασία Σκοπελίτη, Εβελίνα Κυπραίου, Σάββας Μενοίκου, Φίλιππος Ζαρφειάδης, Δήμητρα Μπακαλγιάννη


ΤΕΤΑΡΤΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙΟΥ ώρα 9:00μ.μ
ΜΟΥΣΙΚΟΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ από το ΘΗΠΕΘΕ «ΞΕΧΩΡΙΣΜΑΤΑ – ΧΩΡΙΣΜΟΙ – ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΙ»
Σκην. ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΙΖΟΥΝ & ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΝ: ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΝΟΝΑ, ΦΩΤΕΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΦΩΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΜΑΡΑ ΝΙΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΠΛΑΤΕΙΑ Ι. ΝΑΟΥ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΗΒΩΝ ώρα 7:30 μ.μ.
  1. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΜΕ ΘΕΜΑ: «Ο ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΦΥΓΙΑΣ»
  2. ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΟΡΟΙ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΣΥΛΛΟΓΟ «ΑΓ.Ι. ΘΕΟΛΟΓΟΣ» ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΛΙ ΜΕΓΑΡΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
  1. ΑΝΑΨΥΚΤΗΡΙΟ «ΠΟΥΡΟΣ» ώρα 5:00 μ.μ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΑΚΙΟΥ
ΓΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ – ΓΥΜΝΑΣΙΑ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΑ – ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΗΒΩΝ
  1. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙΟΥ Ώρα 9:00μ.μ.
ΣΥΝΑΥΛΙΑ «ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ» 
ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΠΑΣΠΑΛΑ-  ΑΠΟΣΤΟΛΟ ΚΙΤΣΟ – ΝΑΝΑ ΠΕΡΑΚΗ  &  ΚΩΝ/ΝΑ ΚΟΡΔΟΥΛΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ ΜΟΣΧΟΠΟΔΙΟΥ ώρα 9:00μ.μ
ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ: «ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ» ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 
ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΧΗΜΑ ΤΗΣ ΜΚΟ ΟΓΧΗΣΤΟΣ

πηγη... exeisminima.gr

οι Ομαδες της Βοιωτιας Παιζουν Ποδοσφαιρο Σαββατο 18 κ Κυριακη 19 Νοεμβριου

Super League  11η Αγωνιστικη    Σαββατο 18 Νοεμβριου  Γηπεδο Καραισκακη  19.30 μ.μ   Ολυμπιακος Πειραιως - Λεβαδειακος Α' Κατηγορια...