RSS

Στο Κλειστο του Σπορτιγκ ο Καδμος Θηβας την Κυριακη 8 Μαρτιου στις 5.00 μ.μ




Στο Κλειστο του Σπορτιγκ θα Αγωνιστει ο Καδμος Θηβας την Κυριακη 8 Μαρτιου στις 5.00 μ.μ 
με την Ιστορικη ομαδα της Αθηνας που η πορεια της της ξεκινησε απο την Κωνσταντινουπολη
Δυσκολη Αποστολη για την ομαδα του Αποστολη Αναστασιου που δεν εχει αλλα περιθωρια για να παραμεινει 
στην κατηγορια πρεπει να παιξει σαν Τελικους ολα τα παιχνιδια που εχουν απομεινει

Γ' Εθνικη 2ος Όμιλος Κυριακη 8 Μαρτιου 
οι Διαιτητες της 19ης Αγωνιστικης
Κλειστο Γ. Παπασιδέρης      17.00 Κορωπί-Πεύκη                           Καλογερόπουλος Φ.-Καλαϊτζάκης (Ευστρατίου)
Κλειστο Σπόρτιγκ                  17.00 Σπόρτιγκ-Κάδμος Θηβας          Κώτσου-Καρπάνος (Παππάς)
Κλειστο Ζ. Αλεξάνδρου        17.00 Ιωνικός ΝΦ-Κρόνος Αγ. Δημ. Γαρίνη-Αντωνιάδης (Παπαδόπουλος Κ)
Κλειστο Ν. Αλικαρνασσού   17.00 Ηρόδοτος-Διαγόρας Δρ.         Τσακαλογιάννης-Κρεσταινίδης (Τζωρτζάκης)
Κλειστο Μ. Μερκούρη          15.00 Ακαδημία-Αρχάγγελος Ροδου  Μηλαπίδης-Ορφανός Ι (Γιαννακουδάκης)
Κλειστο Αιγάλεω                   17.00 Αιγάλεω-Ίκαρος Ν. Σμύρνης     Αναστασίου-Πλιάκας (Κουλούρης)
Κλειστο Εθν. Αντίστασης    17.00 Πόλις-Εργοτέλης                           Λιότσος-Σπυρόπουλος Α (Γολεγού)

η Βαθμολογία σε 18 αγώνες
1. Κρόνος Αγίου Δημητρίου                           35 (17-1)
2. Κορωπί                                                          32 (14-4)
3. Σπόρτιγκ                                                        31 (13-5)
4. Εργοτέλης                                                     30 (12-6)
5. Πόλις Καλλιθέας                                          30 (12-6)
6. Ίκαρος Νέας Σμύρνης                                 29 (11-7)
7. Ηρόδοτος                                                      26 (8-10)
8. Κάδμος Θηβας                                             26 (8-10)
9. Αρχάγγελος Ροδου                                      26 (8-10)
10. Πεύκη                                                           25 (7-11)
11. Αιγάλεω                                                        24 (6-12)
12. Διαγόρας Δρυοπιδέων                              24 (6-12)
13. Ακαδημία Ρεθύμνου                                  23 (4-14)
14. Ιωνικός ΝΦ                                                  18 (0-18)


                                                                                                     Thiva Spor

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου