19 Δεκεμβρίου 2014

η Βοιωτια Παιζει Ποδοσφαιρο το Σαββατοκυριακο 20 και 21 Δεκεμβριου


Α' Κατηγορια Βοιωτιας
Aποτελεσματα 13ης Αγωνιστικης 
ΑΟ Θηβα - Παμβαγιακος.                                                             4-0
Κιθαιρωνας Καπαρελλιου - ΑΕ Δηλεσι.                                       2-1
Παρνασσος Αραχωβας - Παναλιαρτος.                                         2-0 
Απολλων Ακραιφνιου - ΑΟ Υπατο.                                              2-1
Δαφνη Ερυθρων - ΠΑΟΚ Κοκκινου.                                            2-2
ΑΕ Ορχομενος - Επαμεινωνδας Λευκτρων.                                  0-2
ΠΑΟΚ Κυριακιου - Ενωση ΑΣΑ.                                                 3-0 
Αναγεννηση Σχηματαριου - Αμβρυσσεας Διστομου.                     2-1 

η Βαθμολογία σε 13 Αγωνες

1. ΑΟ Θηβα.                             39
2. Κιθαιρωνας Καπαρελλιου.   29
3. Παρνασσος Αραχωβας.        27
4. ΠΑΟΚ Κυριακιου.               25
5. Α.Σ Παμβαγιακος.                22
6. Ενωση ΑΣΑ.                         20
7. Δάφνη Ερυθρων.                  20
8. Αμβρυσσεας Διστομου.       19
9. ΑΕ Δηλεσι.                           18
10. ΠΑΟΚ Κοκκινου.              16
11.Αναγέννηση Σχηματαρίου  16
12. Επαμεινωνδας Λευκτρων.  12
13. Απολλων Ακραιφνιου.        12
14. ΑΟ Υπατο.                          11
15. ΑΕ Ορχομενος.                     2
16. Παναλιαρτος.                        0

** η Ενωση ΑΣΑ ξεκινησε με -2



Β' Κατηγορια 1ος Ομιλος
Αποτελεσματα 11ης Αγωνιστικης
Α.Σ Λεονταρι - Παναθηναικος Κυριακιου    1-1
ΑΟ Παυλο - ΑΟ Θεσπιακος                          0-5
Πανγεωργικος - Πανδαυλεικος                     Αναβληθηκε

Kυριακη 21 Δεκεμβριου 3.00 μ.μ
ΑΟ Υψηλαντης - ΑΟ Καστρο
Κυπαρισσος Αντικυρας - Νικη Λαφυστιου
Ρεπο ...Πηγασος Αγιας Αννας

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
η Βαθμολογία σε 11 Αγωνες
1. Θεσπιακος.                            30
2. Νίκη Λαφυστιου.                  21*
3. Πανδαυλειακος.                    18*
4. Πηγασος Αγίας Αννας.         16
5. Πανγεωργικος.                      14*
6. Παναθηναϊκός Κυριακιου.    12
7. Κυπαρισσος Αντικυρας.       11*
8. ΑΟ Παύλο.                           11
9. ΑΣ Λεονταριου.                     9
10. ΑΟ Υψηλαντης.                   1*
11. ΑΟ Κάστρο.                       -3*

*** οι ομαδες με Αστερακι εχουν εναν αγωνα λιγοτερο*** ο ΑΟ Καστρο ξεκινησε με -8



Β' Κατηγορια 2ος Ομιλος 
Αποτελεσματα 11ης  Αγωνιστικης

Ηρακλης Ασωπιας - ΑΟ Πλαταιες                   0-2
ΑΟ Ασκρης - Δοξα Μουρικιου/Πελοπιδας      0-2
ΑΕΣ Ελεωνας - ΑΕ Δερβενοχωρια                   3-1
Ελλοπιακος - Ολυμπιαδα Οινοφυτων               0-3

Κυριακη 21 Δεκεμβριου 3.00 μ.μ
Κεραυνος Αγιου Θωμα - ΑΟ Μαυρομματι
Ιωνικος Αστερας Θηβας - Αρματηλατης

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
η Βαθμολογία σε 11 Αγωνες
1. ΑΟ Πλαταιες.                              27
2. Αρματηλατης.                             24*
3. Δόξα Μουρικιου/Πελοπιδας       24
4. Κεραυνός Αγίου Θωμά.              19*
6. Ολυμπιάδα Οινοφυτων.              19
5. Ηρακλής Ασωπιας.                     18
7. Ιωνικός Αστέρας Θήβας.            15*
8. Ελλοπιακος.                                13
10. ΑΕΣ Ελεωνας.                          10
9. ΑΕ Δερβενοχωρια.                       9
11. ΑΟ Μαυρομματι.                       3*
12. ΑΟ Ασκρης.                               3

*** οι ομαδες με Αστερακι εχουν εναν αγωνα λιγοτερο


                                                 Thiva Spor

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Γ' Εθνικη 4ος Ομιλος ... Εχασαν Θηβα και Αμβρυσσεας απο Ιτεα κ Αλμυρο αντιστοιχα

Γ' Εθνικη 4ος Ομιλος                                       Αστερας Ιτεας - ΑΟ Θηβα  2-1 Δεν τα καταφερε στην Ιτεα ο Αθλητικος Ομιλο...