10 Οκτωβρίου 2014

το ΘΗΒΑ SPOR Στα Γηπεδα Ποδοσφαιρου της Βοιωτιας













το Αθλητικο Πανοραμα του ΘΗΒΑ SPOR

Ποδοσφαιρο Α' Κατηγορια Βοιωτιας

Σαββατο 11 Οκτωβριου 4.00 μ.μ  3η Αγωνιστικη
Αμβρυσσεας Διστομου - ΑΟ Θηβα.                                            0-3 Τελικο
Ενωση ΑΣΑ - Παρνασσος Αραχωβας.                                        2-2. Τελικο
ΠΑΟΚ Κυριακιου - Δαφνη Ερυθρων.                                        2-0 Τελικο
Κιθαιρωνας Καπαρελλιου - ΑΕ Ορχομενος.                               5-2  Τελικο
Αναγεννηση Σχηματαριου - Απολλων Ακραιφνιου.                   3-1. Τελικο
Επαμεινωνδας Λευκτρων - ΑΕ Δηλεσι.                                       2-0. Τελικο
ΠΑΟΚ Κοκκινου - Παναλιαρτος.                                                 3-0 Τελικο
Παμβαγιακος - ΑΟ Υπατο.                                                            2-0. Τελικο

Α' Κατηγορια Βοιωτιας 
η Βαθμολογια σε 2 Αγωνες
1.ΑΟ Θηβα                              6  8-1
2. ΠΑΟΚ Κοκκινου                   6  7-3
3.Παρνασσος Αραχωβας         6  4-1
4.Ενωση ΑΣΑ                          4 10-0
5.Αμβρυσσεας Διστομου         4  4-2
6.Παμβαγιακος                       4  4-2
7.Αναγεννηση Σχηματαριου   3  2-2
8.Κιθαιρωνας Καπαρελλιου    3  2-3
9. Δαφνη Ερυθρων                 3  4-5
10.ΠΑΟΚ Κυριακιου                3  1-4
11.Απολλων Ακραιφνιου        3   1-1
12.ΑΕ Ορχομενος                    0  1-3
13.ΑΕ Δηλεσι                          0   0-3
14. Επαμεινωνδας Λευκτρων  0   2-5
15.Παναλιαρτος                      0   0-7
16. ΑΟ Υπατο                          0   1-9 

* η Ενωση ΑΣΑ ξεκινησε στο πρωταθλημα με -2

Ποδοσφαιρο Β' Κατηγοριας Βοιωτιας

Σαββατο 11 Οκτωβριου 4.00 μ.μ
 1ος Ομιλος  2η Αγωνιστικη
Νικη Λαφυστιου - ΑΟ Υψηλαντης.    4-1   Τελικο

Κυριακη 12 Οκτωβριου 4.00 μ.μ


1ος Ομιλος 2η Αγωνιστικη
ΑΣ Λεονταριου - Πηγασος Αγιας Αννας
Κυπαρισσος Αντικυρας - ΑΟ Παυλο
Παναθηναικος Κυριακιου - ΑΟ Καστρο
Πανδαυλειακος - Θεσπιακος

Β' Βοιωτιας 1ος Ομιλος

η Βαθμολογια σε 1 Αγωνα
1. Πηγασος Αγιας Αννας        3    4-1
2. Νικη Λαφυστιου                 3    3-1
3. ΑΟ Καστρο                         3    3-1
4. Πανγεωργικος                     3    3-2
5. Θεσπιακος                           3    2-0
6. ΑΟ Υψηλαντης                   0    0-2
7. Παναθηναικος Κυριακιου 0   2-3
8. Πανδαυλειακος                   0   1-3
9. ΑΟ Παυλο                           0   1-3
10 Κυπαρισσος Αντικυρας    0   1-4
11. Α.Σ Λεονταριου                0   0-0 *

Ποδοσφαιρο Β' Κατηγοριας Βοιωτιας

Σαββατο 11 Οκτωβριου 4.00 μ.μ
2ος Ομιλος 2η Αγωνιστικη  
ΑΟ Ασκρης - Αρματηλατης.                                      3-1 Τελικο
Ηρακλης Ασωπιας - Κεραυνος Αγιου Θωμα.           0-1 Τελικο
ΑΟ Πλαταιες - ΑΕΣ Ελεωνας.                                   3-0 Τελικο
Δοξα Μουρικιου/Πελοπιδας - ΑΕ Δερβενοχωρια.    5-0 Τελικο
Ολυμπιαδα Οινοφυτων - ΑΟ Μαυρομματι.              4-0 Τελικο

Κυριακη 12 Οκτωβριου 4.00 μ.μ

2ος Ομιλος 2η Αγωνιστικη
Ιωνικος Αστερας Θηβας - Ελλοπιακος

Β' Βοιωτιας 2ος Ομιλος
η Βαθμολογια σε 1 Αγωνα
1. Ιωνικος Αστερας Θηβας          3   6-0
2. Ολυμπιαδα Οινοφυτων            3   3-1
3. Δοξα Μουρικιου /Πελοπιδας   3   2-0
4. ΑΕΣ Ελεωνας                           3   2-1
5. Αρματηλατης                           3   1-0
6. ΑΟ Πλαταιες                            1   0-0
7. Κεραυνος Αγιου Θωμα            1   0-0
8. Ηρακλης Ασωπιας                   0   0-1
9. Ελλοπιακος                               0   0-2
10. ΑΟ Μαυρομματιου                0   1-2
11. ΑΕ Δερβενοχωρια                  0   1-3
12. ΑΟ Ασκρης                            0   0-6 

                        
                                                                 Thiva Spor

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Aποτελεσματα και Βαθμολογιες στα Πρωταθληματα Ποδοσφαιρου της Βοιωτιας

Κυριακη 22 Οκτωβριου  Πρωταθλημα Α' Κατηγοριας Βοιωτιας                                                                          ...