18 Μαΐου 2014

το Τηλεοπτικο Προγραμμα του Μουντιαλ της Βραζιλιας




Εγινε γνωστό  το αναλυτικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της ΝΕΡΙΤ για το  Παγκόσμιο Κύπελλο που ξεκινάει σε λιγότερο από ένα μήνα στα γήπεδα της Βραζιλίας.
Οι μεταδόσεις των αγώνων της Εθνικής είναι το Σάββατο 14 Ιουνίου στις 19:00 απέναντι στην Κολομβία, την Πέμπτη 19 Ιουνίου στις 01:00 κόντρα στην Ιαπωνία και την Τρίτη 24 Ιουνίου στις 23:00 ολοκληρώνει τις υποχρεώσεις της στον Γ όμιλο του Μουντιάλ με την Ακτή Ελεφαντοστού.
το Προγραμμα του Μουντιαλ
Πέμπτη 12 Ιουνίου
22:00 – 23:00 Pre game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ» «Ωρα Μουντιάλ»
23:00 – 00:30 ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΚΡΟΑΤΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
00:45 – 02:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»

Παρασκευή 13 Ιουνίου
18:00 – 19:00 Pre game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
19:00 – 20:45 ΜΕΞΙΚΟ – ΚΑΜΕΡΟΥΝ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
21:00 – 22:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
22:00 – 23:45 ΙΣΠΑΝΙΑ – ΟΛΛΑΝΔΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
00:00 – 01:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
01:00 – 02:45 ΧΙΛΗ – ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

Σάββατο 14 Ιουνίου
18:00 – 19:00 Pre game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
19:00 – 20:45 ΚΟΛΟΜΒΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
21:00 – 22:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
22:00 – 23:45 ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ – ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
00:00 – 01:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
01:00 – 02:45 ΑΓΓΛΙΑ – ΙΤΑΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
03:00- 04:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
04:00 – 05:45 ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ – ΙΑΠΩΝΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

Κυριακή 15 Ιουνίου
18:00 – 19:00 Pre game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
19:00 – 20:45 ΕΛΒΕΤΙΑ – ΕΚΟΥΑΔΟΡ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
21:00 – 22:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
22:00 – 23:45 ΓΑΛΛΙΑ – ΟΝΔΟΥΡΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
00:00 – 01:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
01:00 – 02:45 ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΒΟΣΝΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

Δευτέρα 16 Ιουνίου
18:00 – 19:00 Pre game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
19:00 – 20:45 ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
21:00 – 22:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
22:00 – 23:45 ΙΡΑΝ – ΝΙΓΗΡΙΑ
00:00 – 01:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
01:00 – 02:45 ΓΚΑΝΑ – ΗΠΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

Τρίτη 17 Ιουνίου
18:00 – 19:00 Pre game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
19:00 – 20:45 ΒΕΛΓΙΟ – ΑΛΓΕΡΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
21:00 – 22:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
22:00 – 23:45 ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΜΕΞΙΚΟ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
00:00 – 01:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
01:00 – 02:45 ΡΩΣΙΑ – ΚΟΡΕΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

Τετάρτη 18 Ιουνίου
18:00 – 19:00 Pre game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
19:00 – 20:45 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ – ΟΛΛΑΝΔΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
21:00 – 22:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
22:00 – 23:45 ΙΣΠΑΝΙΑ – ΧΙΛΗ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
00:00 – 01:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
01:00 – 02:45 ΚΑΜΕΡΟΥΝ – ΚΡΟΑΤΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

Πέμπτη 19 Ιουνίου
18:00 – 19:00 Pre game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
19:00 – 20:45 ΚΟΛΟΜΒΙΑ – ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
22:00 – 23:45 ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ – ΑΓΓΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
00:00 – 01:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
01:00 – 02:45 ΙΑΠΩΝΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
03:00 – 04:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»

Παρασκευή 20 Ιουνίου
18:00 – 19:00 Pre game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
19:00 – 20:45 ΙΤΑΛΙΑ – ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
21:00 – 22:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
22:00 – 23:45 ΕΛΒΕΤΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
00:00 – 01:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
01:00 – 02:45 ΟΝΔΟΥΡΑ – ΕΚΟΥΑΔΟΡ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

Σάββατο 21 Ιουνίου
18:00 – 19:00 Pre game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
19:00 – 20:45 ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΙΡΑΝ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
21:00 – 22:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
22:00 – 23:45 ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΓΚΑΝΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
00:00 – 01:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
01:00 – 02:45 ΝΙΓΗΡΙΑ – ΒΟΣΝΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

Κυριακή 22 Ιουνίου
18:00 – 19:00 Pre game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
19:00 – 20:45 ΒΕΛΓΙΟ – ΡΩΣΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
21:00 – 22:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
22:00 – 23:45 ΚΟΡΕΑ – ΑΛΓΕΡΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
00:00 – 01:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
01:00 – 02:45 ΗΠΑ – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

Δευτέρα 23 Ιουνίου
18:00 – 19:00 Pre game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
19:00 – 20:45 ΟΛΛΑΝΔΙΑ – ΧΙΛΗ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
21:00 – 22:30 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ – ΙΣΠΑΝΙΑ (σε μαγνητοσκόπηση)
22:45 – 23:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
23:00 – 00:45 ΚΑΜΕΡΟΥΝ – ΒΡΑΖΙΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 02:30 ΚΡΟΑΤΙΑ – ΜΕΞΙΚΟ (σε μαγνητοσκόπηση)
02:45 – 03:00 POST – GAME

Τρίτη 24 Ιουνίου
18:00 – 19:00 Pre game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
19:00 – 20:45 ΙΤΑΛΙΑ – ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
21:00 – 22:30 ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ – ΑΓΓΛΙΑ (σε μαγνητοσκόπηση)
22:45 – 23:00 PRE – GAME
23:00 – 00:45 ΕΛΛΑΔΑ – ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 02:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
02:00 – 03:45 ΙΑΠΩΝΙΑ – ΚΟΛΟΜΒΙΑ (σε μαγνητοσκόπηση)

Τετάρτη 25 Ιουνίου
18:00 – 19:00 Pre game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
19:00 – 20:45 ΝΙΓΗΡΙΑ – ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
21:00 – 22:30 ΒΟΣΝΙΑ – ΙΡΑΝ (σε μαγνητοσκόπηση)
22:45 – 23:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
23:00 – 00:45 ΕΚΟΥΑΔΟΡ – ΓΑΛΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 02:30 ΟΝΔΟΥΡΑ – ΕΛΒΕΤΙΑ (σε μαγνητοσκόπηση)
02:45 – 03:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»

Πέμπτη 26 Ιουνίου
18:00 – 19:00 Pre game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
19:00 – 20:45 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ – ΓΚΑΝΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
21:00 – 22:30 ΗΠΑ – ΓΕΡΜΑΝΙΑ (σε μαγνητοσκόπηση)
22:45 – 23:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
23:00 – 00:45 ΚΟΡΕΑ – ΒΕΛΓΙΟ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 02:30 ΑΛΓΕΡΙΑ – ΡΩΣΙΑ (σε μαγνητοσκόπηση)

Σάββατο 28 Ιουνίου
18:00 – 19:00 Pre game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
19:00 – 20:45 Νοκ άουτ αγώνας για τους «16» (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
21:00 – 23:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
23:00 – 00:45 Νοκ άουτ αγώνας για τους «16»
01:00 – 01:30 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»

Κυριακή 29 Ιουνίου
18:00 – 19:00 Pre game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
19:00 – 20:45 Νοκ άουτ αγώνας για τους «16»
21:00 – 23:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
23:00 – 00:45 Νοκ άουτ αγώνας για τους «16»
01:00 – 01:30 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»

Δευτέρα 30 Ιουνίου
18:00 – 19:00 Pre game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
19:00 – 20:45 Νοκ άουτ αγώνας για τους «16»
21:00 – 23:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
23:00 – 00:45 Νοκ άουτ αγώνας για τους «16»
01:00 – 01:30 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»

Τρίτη 1 Ιουλίου
18:00 – 19:00 Pre game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
19:00 – 20:45 Νοκ άουτ αγώνας για τους «16»
21:00 – 23:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
23:00 – 00:45 Νοκ άουτ αγώνας για τους «16»
01:00 – 01:30 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»

Τετάρτη 2 Ιουλίου
22:45 – 00:00 Εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»

Πέμπτη 3 Ιουλίου
22:45 – 00:00 Εκπομπή

Παρασκευή 4 Ιουλίου
18:00 – 19:00 Pre game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
19:00 – 20:45 Προημιτελικός
21:00 – 23:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
23:00 – 00:45 Προημιτελικός
01:00 – 01:30 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»

Σάββατο 5 Ιουλίου
18:00 – 19:00 Pre game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
19:00 – 20:45 Προημιτελικός
21:00 – 23:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
23:00 – 00:45 Προημιτελικός
01:00 – 01:30 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»

Κυριακή 6 Ιουλίου
22:45 – 00:00 Εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»

Δευτέρα 7 Ιουλίου
22:45 – 00:00 Εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»

Τρίτη 8 Ιουλίου
22:00 – 23:00 Pre game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
23:00 – 00:45 Ημιτελικός
01:00– 02:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»

Τετάρτη 9 Ιουλίου
22:00 – 23:00 Pre game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
23:00 – 00:45 Ημιτελικός
01:00 – 02:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»

Πέμπτη 10 Ιουλίου
22:45 – 00:00 Εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»

Παρασκευή 11 Ιουλίου
22:45 – 00:00 Εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»

Σάββατο 12 Ιουλίου
22:00 – 23:00 Pre game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
23:00 – 00:45 Μικρός τελικός
01:00 – 02:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»

Κυριακή 13 Ιουλίου
22:00 – 23:00 Pre game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»
23:00 – 00:45 Τελικός
01:00 – 02:00 Post game εκπομπή «Ωρα Μουντιάλ»

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Ποδοσφαιρο στη Βοιωτια ... οι Τελευταιοι Αγωνες του 2017

Α' Κατηγορια Βοιωτιας  13η Αγωνιστικη Σαββατο 16 Δεκεμβριου Γηπεδο Σχηματαριου          15.00 μ.μ  ΑΕ Δηλεσιου - ΑΟ Υπατο  Γηπεδο ...