RSS

Λογω του Αγωνα του Λεβαδειακου με τον Ατρομητο δυο παιχνιδια σημερα για την Β' Κατηγορια Βοιωτιας


Λογω του ποδοσφαιρικου  αγωνα Λεβαδειακος - Ατρομητος Αθηνας 
στις 5.15 μ.μ στο Δημοτικο Σταδιο Λιβαδειας 
θα διεξαχθουν μονο δυο παιχνιδια σημερα στα πρωταθληματα της Βοιωτιας
για την Β' Κατηγορια και τον 2ο Ομιλο

Στο Γηπεδο του Ελεωνα θα παιξουν η τοπικη ομαδα με το Υπατο 3.00 μ.μ
και στο Γηπεδο του Αρματος ο Αρματηλατης με τον Ελλοπιακο   3.00 μ.μ
τα υπολοιπα παιχνιδια σε Α' και Β' Κατηγορια θα διεξαχθουν 
την Κυριακη 16 Φεβρουαριου στις 3.30 μ.μ

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 
2ος Ομιλος  15η Αγωνιστικη
Σαββατο 15 Φεβρουαριου    3.00 μ.μ

ΑΕΣ Ελεωνας - ΑΟ Υπατο              0-4
Αρματηλατης - Ελλοπιακος          2-1


Κυριακη 16 Νοεμβριου   3.30 μ.μ

Ηρακλης Ασωπιας - ΑΟ Μαυρομματιου
Παμβαγιακος - Ιωνικος Αστερας Θηβας
Ολυμπιαδα Οινοφυτων - Ευαγορας Οινοης



Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
 η Βαθμολογια σε 15 Αγωνες

1. ΑΟ Υπατο                                  38
2. Παμβαγιακος                          28*
3.Ηρακλης Ασωπιας                  27*
4. Ολυμπιαδα Οινοφυτων       26*
5. Αρματηλατης                          25
6.Ελλοπιακος                               17
7. Ιωνικος Αστερας Θηβας      14*
8. Ευαγορας Οινοης                  10*
9. ΑΕΣ Ελεωνας                          10
10. ΑΟ Μαυρομματιου             10
*

οι ομαδες με αστερακι εχουν ενα αγωνα λιγοτερο


Β' Κατηγορια Βοιωτιας 10ς Ομιλος
 16η Αγωνιστικη 
Κυριακη 16 Νοεμβριου 3.30 μ.μ

Απολλων Ακραιφνιου - ΑΟ Υψηλαντης
Α.Σ Λεονταριου - Παναθηναικος Κυριακιου
Πηγασος Αγιας Αννας - Παναλιαρτος
Πανδαυλειακος - ΑΟ Θεσπιακος
Πανγεωργικος - ΑΟ Ασκρης
Ρεπο ....ΑΟ Παυλο

Β΄Κατηγορια 1ος Ομιλος 
 η Βαθμολογια σε 15 Αγωνες

1. Απολλων Ακραιφνιου             37

2. ΑΟ Θεσπιακος                           36
3. Παναλιαρτος                            34*
4. Πανγεωργικος                         25*
5. ΑΟ Ασκρης                                23*
6. Πηγασος Αγιας Αννας          18*
7. Παναθηναικος Κυριακιου   17
8. Πανδαυλειακος                       14
9. ΑΟ Παυλο                                  12
10. ΑΟ Υψηλαντης                      10*
11. Α.Σ Λεονταριου                       3


Α' Κατηγορια Βοιωτιας  21η Αγωνιστικη
Σαββατο 15 Φεβρουαριου  3.30 μ.μ

Παρνασσος Αραχωβας - Επαμεινωνδας Λευκτρων
Δοξα Μουρικιου/Πελοπιδας - ΑΟ Θηβα
ΑΟ Πλαταιες - Αμβρυσσεας Διστομου
Αναγεννηση Σχηματαριου - ΠΑΟΚ Κοκκινου
Δαφνη Ερυθρων - Νικη Λαφυστιου
Κιθαιρωνας Καπαρελλιου - Ενωση ΑΣΑ
ΠΑΟΚ Κυριακιου - ΑΕ Δηλεσι
ΑΟ Καστρο - ΑΕ Ορχομενος     0-3 α.α

Α' Κατηγορια Βοιωτιας
η Βαθμολογια σε 19 Αγωνες

1. Παρνασσος Αραχωβας                50
2. Ενωση ΑΣΑ                                      50
3. Κιθαιρωνας Καπαρελλιου          40
4. ΑΟ Θηβα                                           37
5. Π.Α.Ο.Κυριακιου                           35
6. Δαφνη Ερυθρων                            32
7. Αμβρυσσεας Διστομου                 30
8. ΑΕ Δηλεσι                                         28
9. Αναγεννηση Σχηματαριου          26
10. Π.Α.Ο.Κοκκινου                           26
11.Επαμεινωνδας Λευκτρων           22
12.ΑΕ Ορχομενος                                 21
13.Νικη Λαφυστιου                            20
14. ΑΟ Πλαταιες                                   18
15. Δοξα Μουρικιου/Πελοπιδας      9
16. ΑΟ Καστρο                                       -1   

                                                                
                                                                        Thiva Spor

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου