5 Δεκεμβρίου 2013

Βοιωτια Ποδοσφαιρο οι Αγωνες του Σαββατοκυριακου 7 και 8 Δεκεμβριου


Λογω του Αγωνα της Super League 
 αναμεσα στον Λεβαδειακο και τον Πλατανια Χανιων
που θα διεξαχθει το ερχομενο Σαββατο 7 Δεκεμβριου
στο Δημοτικο Σταδιο Λιβαδειας στις 5.15 μ.μ

ολοι οι Αγωνες των Πρωταθληματων Α' και Β' Βοιωτιας
θα γινουν την Κυριακη 8 Δεκεμβριου
Εκτος του Αγωνα ΠΑΟΚ Κυριακιου - Δοξα Μουρικιου/Πελοπιδας
της Α' Κατηγοριας που θα γινει το Σαββατο 7 Δεκεμβριου
για να μην επιβαρυνθει το Γηπεδο Κυριακιου μετα απο Αιτημα της Διοικησης

Για την Β' Κατηγορια Βοιωτιας θα γινουν μονο οι Αγωνες
στο 1ο Ομιλο

Βοιωτια Ποδοσφαιρο
Α' Κατηγορια 11η Αγωνιστικη
Σαββατο 7 Δεκεμβριου

Γηπεδο Κυριακιου 3.00 μ.μ 
ΠΑΟΚ Κυριακιου - Δοξα Μουρικιου/Πελοπιδας

Α' Κατηγορια Βοιωτιας
11η Αγωνιστικη 
Κυριακη 8 Δεκεμβριου  3.00 μ.μ

Γηπεδο Θηβας                       ΑΟ Θηβα - ΠΑΟΚ Κοκκινο
Γηπεδο Κοκκινου                 ΑΟ Καστρο - Παρνασσος Αραχωβας
Γηπεδο Ορχομενου              ΑΕ Ορχομενος - Δαφνη Ερυθρων
Γηπεδο Οινοφυτων              ΑΕ Δηλεσι - Αναγεννηση Σχηματαριου
Γηπεδο Ασπρων Σπιτιων     Ενωση ΑΣΑ - Αμβρυσσεας Διστομου
Γηπεδο Πλαταιων                ΑΟ Πλαταιες - Κιθαιρωνας Καπαρελλιου
Γηπεδο Λευκτρων                Επαμεινωνδας Λευκτρων - Νικη Λαφυστιου


Α' Βοιωτίας η Βαθμολογία σε 10 Αγώνες

1. Παρνασσος Αραχωβας.         27
2. Αμβρυσσεας Διστομου          22
3. ΑΟ Θήβα                                  20
4. Κιθαιρωνας Καπαρελλιου    20
5. Ενωση ΑΣΑ                              20
6. Δάφνη Ερυθρων                     17
7. ΠΑΟΚ Κυριακιου                   16
8. Αναγέννηση Σχηματαρίου   16
9. ΠΑΟΚ Κοκκινο                       13
10. Επαμεινωνδας Λευκτρων   12
11. ΑΕ Δηλεσι                                11
12. ΑΕ Ορχομενος                       10
13. Νίκη Λαφυστιου                     7
14. ΑΟ Πλαταιες                           5
15. ΑΟ Κάστρο                              4
16. Δόξα Μουρικ./Πελοπιδας    2

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
Κυριακη 8 Δεκεμβριου
10η Αγωνιστικη 

Γηπεδο Κυριακιου          11.00 π.μ   Παναθηναικος Κυριακιου - Παναλιαρτος
Γηπεδο Αγιου Γεωργιου 3.00 μ.μ   Πανγεωργικος - Απολλων Ακραιφνιου
Γηπεδο Αγιας Αννας       3.00 μ.μ   Πηγασος Αγιας Αννας - ΑΟ Παυλο
Γηπεδο Θεσπιων              3.00 μ.μ   ΑΣ Λεονταριου - ΑΟ Ασκρης
Γηπεδο Υψηλαντη           3.00 μ.μ   ΑΟ Υψηλαντης - Θεσπιακος


η Βαθμολογια στον 1ο Ομιλο
σε 9 Αγωνες

1. Απολλων Ακραιφνιου          23
2. Παναλιαρτος                         19
3. Θεσπιακος                             17 
4. Πανδαυλειακος                    14
5. Πανγεωργικος                      13
6. Παναθηναικος Κυριακιου 12
7. ΑΟ Ασκρης                            11
8. Πηγασος Αγιας Αννας        10
9. ΑΟ Παυλο                               5
10. ΑΟ Υψηλαντης                    4
11. ΑΣ. Λεονταριου                    0


η Βαθμολογια στον 2ο Ομιλο
σε 8 Αγωνες

1. ΑΟ Υπατο                          19
2. Ηρακλης Ασωπιας          18
3. Ολυμπιαδα Οινοφυτων  16
4. Παμβαγιακος                   16
5. Ελλοπιακος                       11
6. Ιωνικος Αστερας Θηβας  9
7. Αρματηλατης                     8
8. Ευαγορας Οινοης             7
9. ΑΟ Μαυρομματι               4
10. ΑΕΣ Ελεωνας                   4


                                                               Thiva Spor



Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

οι Ομαδες Ποδοσφαιρου της Βοιωτιας στα Γηπεδα και την Κυριακη 17 Δεκεμβριου

Γ' Εθνικη Κατηγορια 4ος Ομιλος  13η Αγωνιστικη Κυριακη 17 Δεκεμβριου Γηπεδο Θηβας                15.00 μ.μ   ΑΟ Θηβα - Ρηγας Φεραιο...