RSS

το '' Thiva Spor ''στα Γηπεδα της Βοιωτιας


Σαββατο 10 Νοεμβριου
η Βοιωτια παιζει ποδοσφαιρο
και οι Ανταποκριτες του Θηβα Σπορ
θα βρισκονται στα Γηπεδα
και θα σας ενημερωνουν για τις εξελιξεις των Αγωνων

το Προγραμμα της 7ης Αγωνιστικης
Α' Κατηγορια Βοιωτιας
Σαββατο 10 Νοεμβριου

Γηπεδο Νεοχωρακιου                  Ιολαος Θηβας - ΠΑΟΚ Κοκκινο
Γηπεδο Αγιο Σπυριδωνα             Πηγασος Αγιας Αννας - ΑΟ Θηβα
Γηπεδο Λευκτρων                        Επαμεινωνδας Λευκτρων - Παναλιαρτος
Γηπεδο Πλαταιων                        ΑΟ Πλαταιες - Αμβρυσσεας Διστομου
Γηπεδο Κυριακιου                       ΠΑΟΚ Κυριακιου - Δοξα Μουρικιου
Γηπεδο Σκουρτων                        ΑΕ Σκουρτα - Ενωση Ασπρα Σπιτια Αντικυρα
Γηπεδο Ορχομενου                     ΑΕ Ορχομενος - Παμβαγιακος
Γηπεδο Καπαρελλιου                 Κιθαιρωνας Καπαρελλιου - Δαφνη Ερυθρων

               Ολα τα Παιχνιδια αρχιζουν στις 3.00 μ.μ
Ενημερωσεις θα υπαρχουν και για τα παιχνιδια της Β' Κατηγοριας

Β' Κατηγορια Βοιωτιας
Σαββατο 10 Νοεμβριου

Γηπεδο Σχηματαριου         Αναγεννηση Σχηματαριου - Ατρομητος Σχηματαριου
Γηπεδο Οινοφυτων             Ολυμπιαδα Οινοφυτων -ΑΕΣ Ελεωνας
Γηπεδο Ασκρης                    ΑΟ Ασκρης - ΑΟ Παυλο
Γηπεδο Αγιου Γεωργιου    Εθνικος Αναληψης - Αρης Αγιας Τριαδας

Β'  Κατηγορια Βοιωτιας
Κυριακη 11 Νοεμβριου

Γηπεδο Αγιου Σπυριδωνα  11.30 π.μ   ΑΟ Καστρο - ΑΟ Στειρι

τα Υπολοιπα παιχνιδια της Β' Κατηγοριας
 Αρχιζουν στις 3.00 μ.μ

Γηπεδο Καπαρελλιου        ΑΟ Μελισσοχωρι - ΑΟ Υπατο
Γηπεδο Ελεωνα                  Πελοπιδας Θηβας - Ευαγορας Οινοης
Γηπεδο Ασωπιας                Ηρακλης Ασωπιας - Θεσπιακος
Γηπεδο Υψηλαντη             ΑΟ Υψηλαντης - Απολλωνας Ακραιφνιου
Γηπεδο Δομβραινας         ΑΟ Ελλοπιακος - Αρματηλατης
Γηπεδο Δαυλειας              Πανδαυλειακος - Παναθηναικος Κυριακιου
Γηπεδο Ασκρης                 ΑΟ Μαυρομματι - ΑΕ Δηλεσι
Γηπεδο Αγιου Γεωργιου  Πανγεωργικος - Νικη Λαφυστιου
 

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου